Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


+3
gamer
aleksis32
greekbrazilian
7 απαντήσεις

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  greekbrazilian Πεμ 10 Μάης - 18:02:19

    Το παρακάτω άνοιγμα μπορείς να το εφαρμόσεις σε κάποιο club/bar με δυνατή μουσική, όπου πιο πριν θα έχεις κάποιο EC με το στόχο σου.
    (Απαιτεί @ρχίδια, εμπειρία και Direct game - opener)

    (Ε = εγώ, Α = αυτή)

    Μετά το EC, την πλησιάζεις και ...
    Ε: Σ' αγαπάω..
    Α: χαχαχαχαχαχα.. ναι ναι, σίγουρα!!

    Ε: Τι?? Τιιιι? Σοβαρά σου μιλάω, θέλω να σε παντρευτώ.. Σ' αγαπάω τόόσο πολύ!!!!
    Α: χαχαχαχαχαχα.. ναι ναι, σίγουρα!!

    Ε: Θα το κάνω! Στο.. υπόσχομαι! Κλείσε τα μάτια σου. Θέλω να σου δείξω κάτι.
    Α: Με τίποτα!!!

    Ε: Θέε μου! Αισθάνομαι αμήχανα... με κάνεις τόσο ντροπαλό!! Σου είπα ότι σ' αγαπάω, και σου αποκάλυψα πλήρως όλα τα συναισθήματά μου και εσύ με ειρωνεύεσαι, με χλευάζεις και δεν με πιστεύεις! Τι να σου πω... (εδώ κάνε γκριμάτσες από γλυκά και χαριτωμένα κουτάβια! έτσι ώστε να δείχνεις πολύύύ χαριτωμένος! - και καλά πειράχτηκες από τη συμπεριφορά της - όπως το αφεντικό μαλώνει το κουταβάκι του)
    Α: ΟΟΟ Συγγνώμη... Και εγώ σ' αγαπάω! (Σε αυτό το σημείο κλείσ'της τα μάτια)

    Ε: (τώρα ΦΙΛΑ τη γκόμενα ενώ έχει κλειστά τα μάτια της)
    Α: χαχαχαχα.. Θεέ μου, είσαι μ@λάκας!

    Ε: Ναι.. Τότε γιατί σου αρέσουν τόσο πολύ οι μ@λάκες;; Wink



    (Πρέπει να έχεις ενέργεια και ισχυρό frame! C&F(?). Μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις το "κλείσιμο ματιών" στα πρώτα 1-2 λεπτά ή όποτε πάρεις κάποιο IOI (συνήθως τα IOI έρχονται πολύ γρήγορα όταν είσαι πιο έμπειρος και sargάρεις για πολύ καιρό συνεχόμενα.
    Μπορείς να εφαρμόσεις το συγκεκριμένο άνοιγμα ΚΑΘΕ φορά που θα sargάρεις, να της κλείνεις τα μάτια και να τη φιλάς, κάθε φορά που θα πάρεις IOI's.)

    Τέλος, μπορείς να stackάρεις με κάποια ρουτίνα* Smile

    Θέλω σχόλια και feedback, παίδες Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    aleksis32
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 71
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  aleksis32 Πεμ 10 Μάης - 21:19:49

    αυτό φίλε είναι από άλλο φόρουμ Razz
    καλό, αλλά ποιός το κάνει.. είναι high risk κατάσταση
    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  gamer Πεμ 10 Μάης - 22:05:11

    Μπορείς μετά να το συνεχίσεις με πολλές ρουτίνες ή με Push-pull.Το είχα δοκιμάσει παλιότερα όταν το είχα διαβάσει από τον Tyler Durden
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  greekbrazilian Παρ 11 Μάης - 10:32:20

    gamer έγραψε:Μπορείς μετά να το συνεχίσεις με πολλές ρουτίνες ή με Push-pull.Το είχα δοκιμάσει παλιότερα όταν το είχα διαβάσει από τον Tyler Durden
    Έτσι ακριβώς Smile
    Μπορείς να μου πεις τι επιτυχίες είχες σε επί τοις 100; Εγώ είχα 4 στα 5 Very Happy Twisted Evil
    avatar
    Spyros Kontis
    Διαχειρηστής
    Διαχειρηστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 1857
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2008

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  Spyros Kontis Παρ 11 Μάης - 12:51:40

    Καλό, αλλά μόλις διάβασα το τέλος δαγκώθηκα.
    Οι 4 στις 5 καταλήγουν στο τέλος να λένε "είσαι μαλάκας";

    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  gamer Σαβ 12 Μάης - 1:04:07

    Δεν το είχα δοκιμάσει πολλές φορές,αλλά δεν με είχε βρίσει καμία.
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  greekbrazilian Σαβ 12 Μάης - 15:15:19

    Spyros Kontis έγραψε:Καλό, αλλά μόλις διάβασα το τέλος δαγκώθηκα.
    Οι 4 στις 5 καταλήγουν στο τέλος να λένε "είσαι μαλάκας";
    Χαχαχαχαχα! Κάπως έτσι, Σπύρο.

    Η "αποτυχία" μου απλά μ' έσπρωξε, την ξανατράβηξα από το γιακά (φορούσε πουκάμισο. Πωπω... η αδυναμία μου Very Happy ) και το συνέχισα. Για αρκετά δευτερόλεπτα ανταποκρινόταν, αλλά μετά με ξαναέσπρωξε, πήρε μια φίλη αγκαλιά και έφυγαν. Razz Την άφισα να πάει στο καλό Very Happy

    Η μια από τις 4 "επιτυχίες" με είχε βρήσει κανονικότατα, αλλά μετά από 5 λεπτά συζήτησης κουράστηκα να την ακούω ν' απολογείται, λέγοντάς μου: "Δεν έπρεπε να σε βρήσω. Απορώ πως δε με χαστούκησες ακόμη.". Αυτήν, τη χαστούκησα αλλού Razz (άγριο Fclose Wink )
    Οι άλλες 3 έλεγαν πράγματα του τύπου: "Καλά, σα δεν ντρέπεσαι;", ή "Μα τι κάνεις εκεί;", και "Μα καλά, είσαι τελείως μαλάκας ή αυτό νομίζω εγώ;".

    gamer έγραψε:Δεν το είχα δοκιμάσει πολλές φορές,αλλά δεν με είχε βρίσει καμία.
    Ωραίος! Απλά ήθελα να μάθω τι ποσοστό επιτυχίας είχες, έτσι να δώ αν είμαι τόσο τυχαιρός λόγω υπερβολικής αισιοδοξίας και επιμονής και να ξέρω αν έχει δουλέψει και με άλλον/άλλους. Very Happy
    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  gamer Παρ 18 Μάης - 23:00:47

    Μην κοιτάς τι δουλεύει σε άλλους,στον καθένα δουλεύει διαφορετικά,εσύ δοκίμασε τα όλα και κράτα ότι σου αρέσει περισσότερο.
    walker_35_kom
    walker_35_kom
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 97
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2011

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  walker_35_kom Τετ 23 Μάης - 8:03:27

    χωρίς πληροφορίες δεν πας πουθενά κατά τη γνώμη μου...
    φαντάσου να έρθει ο .. "φουσκωτός" γκόμενος κ να δει να του φιλας τη γκόμενα.... τρομάζω στην ιδέα... όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά.... πολλές ειναι αυτές που "παίζουν" μονο για την επιβεβαίωση της στιγμής κ μετά γυρνούν στα "σίγουρα"...!! ( Αυτά για το EC )

    k τολμώ να το πω γιατι μου έτυχε να παίζω με τα μάτια κ μετά από πλησίασμα (κ απόριψη φυσικά) τσούπ !! να τος ο γκόμενος μετά από λίγο.... ενω η κυρία ήταν μόνη απο αρκετή ώρα πριν.. κ άρχισαν τα ματσα μούτσα....

    βέβαια δεν ξεχνώ κ το... όσο πιο πολύ ρισκάρεις.. τόσο περισσότερο παίρνεις ... ενοείται..
    too risky.. μόνο κ μόνο γι αυτό.... το να αρπάξεις καμιά σφαλιαρίτσα (απ τη γκόμενα) μπροστά σε ένα γεμάτο club... εε.. δε βαριέσαι.... πολύ θα γελάσουν αλλά κατα βάθος θα σε παραδεχτούν !
    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  gamer Τετ 23 Μάης - 12:54:27

    Ότι κάνουν EC κάνουν και παίζουν συνέχεια και ας είναι με γκόμενο όπως το λες,αλλά σφαλιάρα δεν έχω φάει από καμία ρε γαμώτο και ας έχω πει ότι πιο δυνατό open έχω σκεφτεί...
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  greekbrazilian Τετ 23 Μάης - 14:08:52

    gamer έγραψε:Μην κοιτάς τι δουλεύει σε άλλους,στον καθένα δουλεύει διαφορετικά,εσύ δοκίμασε τα όλα και κράτα ότι σου αρέσει περισσότερο.
    Πάντα αυτό κάνω Wink Πληροφοριακά ρώτησα, απλά Very Happy

    walker_35_kom έγραψε:
    too risky.. μόνο κ μόνο γι αυτό.... το να αρπάξεις καμιά σφαλιαρίτσα (απ τη γκόμενα) μπροστά σε ένα γεμάτο club... εε.. δε βαριέσαι.... πολύ θα γελάσουν αλλά κατα βάθος θα σε παραδεχτούν !
    Ακριβώς!

    Κοίταξε, σφαλιάρα δεν έχω φάει. Μόνο μια φορά έτυχε να μου χύσει λίγο νερό στο παντελόνι (χειμώνας τώρα), δήθεν κατά λάθος, και απλούστατα είπα της τύπισσας: "Έκανες τη μαλακία σου αλλά επειδή είμαι στις καλές μου σήμερα, θα σου δώσω 2 επιλογές: ή σκύβεις ΤΩΡΑ να το στεγνώνεις ή σου χαλάω το μαλλί.". Έπεσε το γέλιο της αρκούδας και... εν τέλει, της το χάλασα αλλά... με ωραίο τρόπο Very Happy Razz Twisted Evil
    avatar
    the_king
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 135
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
    Ηλικία : 34

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  the_king Τρι 10 Ιουλ - 9:30:54

    tha to dokimasw!!!!!!! eheheheh pano ap ola palikaria na thymaste pos einai paixnidi..kai afou einai paixnidi einai diaskedasi(opos kai sta klasika paixnidia yparxoun ki alles zoes an xasis thn mia,etsi kai me ayto to paixnidi..yparxoun ki alles gynaikes an xasis Mia!!)oti kai na ginei me ayto to motivo se ayth thn kopela..me tpt h idia den mporei na mou pari thn idia moy thn psuxi!..isa isa..pou kai na me aporipsi h kai na moy pi kati arnitiko..tha enstantho perifanos pou eixa ta @@ kai piga ths to eipa..kai thn eykeria na do pou ekana lathos kai na to diorthosw,alla na dw kai ti antidrasi tha eixe me ayto!! hahah..anipomono na erthi to savvato pragmatika!
    walker_35_kom
    walker_35_kom
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 97
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2011

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  walker_35_kom Τετ 11 Ιουλ - 1:39:20

    κ γώ φίλε να διαβάσω λεπτομερή περιγραφή..!!!!! πρόσεχε μονο μη σουρθει απο καμιά γωνιά κανένας "κρυμμένος" .... κατά τα άλλα ... ΜΑΖΙ ΣΟΥ !!
    avatar
    the_king
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 135
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
    Ηλικία : 34

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  the_king Παρ 13 Ιουλ - 2:50:29

    hahaha..oxi re file..tha valw alloys na fylane to meros gyro moy Razz Razz
    walker_35_kom
    walker_35_kom
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 97
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2011

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  walker_35_kom Παρ 13 Ιουλ - 7:21:24

    έτσι..!! με σωματοφύλακες μαζί ! περιμένω τα.. ευχάριστα ! ;-)
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  xipolitos Πεμ 2 Μαρ - 10:59:19

    εκει που λες κλεισε τα ματια αντι να την φιλησεις μπορεις να βαλεις το χερι της στο πεος σ πανω απο το παντελονι;
    avatar
    Spyros Kontis
    Διαχειρηστής
    Διαχειρηστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 1857
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2008

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  Spyros Kontis Πεμ 2 Μαρ - 11:18:04

    xipolitos έγραψε:εκει που λες κλεισε τα ματια αντι να την φιλησεις μπορεις να βαλεις το χερι της στο πεος σ πανω απο το παντελονι;
    Θα το εκλάβω ως ότι κάνεις την ερώτηση σοβαρά κι όχι για πλάκα.

    Δεν συστήνεται.
    Γενικά το να προχωράς σε σεξουαλική επαφή από πολύ νωρίς δίχως κλιμάκωση θα την κάνει να φύγει αντί να μείνει.
    Άσχετα από τους κανόνες κοινωνικής συμπεριφοράς, ο λόγος είναι γιατί με μια τέτοια κίνηση
    μεταδίδεις υπερβολική ενέργεια πριν το άλλο άτομο προλάβει να προσαρμοστεί.
    Το αποτέλεσμα είναι όπως όταν φορτίζεις υπερβολικά ένα κύκλωμα, τι γίνεται ; Πέφτει η ασφάλεια
    και το κύκλωμα "κλείνει".

    Δεν είναι τυχαία η παρομοίωση που σου κάνω, ο εγκέφαλος λειτουργεί με ηλεκτρικές εκκενώσεις.

    Εάν κάποια αντιδράσει θετικά σε κάτι τέτοιο - ή δεν αντιδράσει αρνητικά - οι περιπτώσεις
    είναι μάλλον:
    - Είναι μεθυσμένη
    - Είναι του σχοινιού και του παλουκιού και το κάνει συχνά.
    - Είναι ηλίθια.

    Και οι τρεις περιπτώσεις δεν είναι συχνό φαινόμενο.



    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο] Empty Απ: Direct Game [δοκιμασμένο και πετυχημένο]

    Δημοσίευση  xipolitos Κυρ 5 Μαρ - 9:11:53

    ναι συμφωνω απολυτα
    το ρωτησα και για πλακα αλλα και σαν μια περιπτωση κοκ εντ φανυ ας πουμε
    αλλα με καλυψατε καργα κυριε κοντη

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 1:08:22