Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων

    avatar
    dstrong


    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012
    Ηλικία : 42
    Τόπος : Αθηνα

    Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων Empty Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων

    Δημοσίευση  dstrong Πεμ 26 Ιουλ - 10:14:56

    Θα ήθελα να μοιραστώ το ακόλουθο μαζί σας.

    Πριν λίγους μήνες είχα πάει σε ένα μαγαζί στριπτίζ με μερικούς φίλους.

    Καθόμουν αραχτός απλά παρατηρούσα: Σχεδόν όλες οι εργαζόμενες 1)προσπαθούσαν να πείσουν τους πελάτες να τις κεράσουν. Το έκαναν με τρόπο που να δείχνει ότι το έχουνε 2α) αυτοσκοπό. Έκαναν πεσίματα σε όλους (όπως άλλωστε είναι και φυσικό- δεν αντιλέγω) με διάθεση και ένα στυλ που φανέρωνε ότι το μόνο που θέλουν από εμάς είναι 2β)τα λεφτά μας (και καλά κάνουν, δεν υπάρχει άλλωστε λόγος να το κρύψουν).

    Να κάνω λοιπόν στο σημείο αυτό το συσχετισμό στον οποίο θέλω να καταλήξω: Πάρα πολλοί άντρες προσεγγίζουν με τρόπο της γυναίκες που να φανερώνει ότι 1)προσπαθούν πολύ, ότι έχουν αυτοσκοπό 2α) να της ρίξουν και 2β) και ότι το μόνο που τελικά θέλουν είναι το σώμα τους (το κάνουν όμως με τρόπο που να φαίνεται άσχημο – εδώ είναι το θέμα κατά την άποψή μου).

    Έτσι λοιπόν στα δικά μου τα μάτια, στο μαγαζί αυτό σχεδόν όλες οι κοπέλες μου φαινόντουσαν AFC ήκαι λιγούρες.

    Ήρθε μία όμως στο τραπέζι μας, η οποία με τον τρόπο που κοίταξε, ο φυσικός τρόπος με τον οποίο χαμογέλασε και γενικότερα αυτό που εξέπεμπτε υποσυνείδητα, μου έδειξε πραγματικά ότι αυτό που κάνει το κάνει επειδή της αρέσει, ότι προφανώς και έχει έρθει πάλι για τα λεφτά μας αλλά και ότι αν δεν μας τα πάρει δεν την νοιάζει, απλά θέλει να περάσει καλά αυτή και μας θέλει κι εμάς να νιώσουμε ωραία μέσα μας. Ήταν πλήρως φυσική, δεν έκανε τίποτα βεβιασμένα και ήταν αυθεντική. Είχε επίσης ωραία αυτοπεποίθηση. Καμία πρωτότυπη ατάκα δεν μας είπε, απλά ήταν ο ευχάριστος ευχάριστος εαυτός της. Ούτε μας είπε να την κεράσουμε όπως έκαναν οι άλλες. Το όλο στυλ της μου έκανε μεγάλη εντύπωση και ξεχώρισε σε εμένα.

    Θέλω να πω ότι είδα μέσα από τα μάτια των γυναικών πώς είναι να νιώθουν όταν τους την πέφτουν οι διάφοροι λιγούρηδες ή οι διάφοροι AFC και είδα πως είναι να είσαι ο αληθινός ευατός σου πάλι μέσα από τα ίδια τα μάτια των γυναικών. Πολύ ελκυστικό – εξαιρετικός τρόπος!

    Μετά από λίγη ώρα πάλι έρχεται μία στο τραπέζι μας. Αυτή δεν ήταν ούτε natural, ούτε AFC. Από τον τρόπο της λίγο πιο μετά κατάλαβα ότι ήταν trained player. Κάθισε κοντά μας με τρόπο που να μας έδειχνε ότι δεν νοιάζεται αν θα την κεράσουμε. Αρχισε να μας μιλάει για τον εαυτό της και τη δουλειά της. Ανοίχτηκε και ελαφρώς για τα συναισθηματικά της και μίλησε για τον άσχημο τρόπο ορισμένων αντρών που πλησιάζουν τις γυναίκες (για τους λιγούριδες). Το είπε με τρόπο που να υπονοεί «παιδιά δεν πιστεύω ότι είστε κι εσείς από αυτούς». Μας προκαλούσε να αποδείξουμε τον εαυτό μας σε αυτή!!! Επιπλέον προσπαθούσε με ωραίο και διακριτικό τρόπο να μας κάνει να ανοιχτούμε κι εμείς για τους εαυτούς μας, να μιλήσουμε δηλαδή για εμας, προκειμένου να αποκτήσουμε κάποια σύνδεση. Η όλη γώσσα του σώματός διαρκώς επιβεβαίωνε ότι είτε την κεράσουμε για να έχουμε την παρεά της είτε όχι, δεν την ένοιαζε γιατί είχε αξία από μόνη. Μου έκανε κι ένα neg, λέγοντάς μου ότι φαίνομαι λίγο παιδάκι (30 χρονών είμαι). Ε λοιπόν αυτή μου φάνηκε πολύ ελκυστική σε αντίθεση με τις υπόλοιπες AFC.

    Σε τελική ανάλυση σε ένα τέτοιου είδους μαγαζί, μπορεί να δει κανείς, σε γενικές βέβαια γραμμές, πώς νιώθεις όταν σου την πέφτουν [b](μέσα από τα μάτια των γυναικών) [/b]με άτσαλο τρόπο και πώς είναι να είσαι είτε natural είτε trained player. Πολύ ελκυστικά και τα 2 κατά την άποψή μου.

    Θα μου πείτε τώρα εσείς «ρε μάγκα πήγες σε τέτοιο μαγαζί και αντί να γευτείς τις γκόμενες, τελικά άνοιξες με τον εαυτό σου φιλοσοφική κουβέντα;». Δίκο έχετε απλά παρατήρησα πράγματα που θέωρησα ότι θα ήταν καλό να τα μοιραστούμε και όποιοι τα νιώθουν να επωφεληθούν.

    Τα λέμε πάλι!
    avatar
    FromDaStreets
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 324
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011

    Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων Empty Απ: Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων

    Δημοσίευση  FromDaStreets Παρ 27 Ιουλ - 10:45:45

    Φιλαράκι πολύ καλά εκανες και φιλοσόφησες...σιγά μην πληρώσεις κι ολας για να γαμήσεις την κάθε γυναίκα που βρωμάει απο τόσους που την εχουν γαμήσει τρελούς, βρωμιάρηδες ,απεριποιητους και δεν ξέρω και εγώ τι...αντε στη χειρότερη να τις ετρεχες game ...ωραίο το ποστ σου!
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων Empty Απ: Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων

    Δημοσίευση  greekbrazilian Παρ 27 Ιουλ - 15:00:03

    Πραγματικά, ωραίο το ποστ σου.

    Καθώς το διάβαζα, είπα από μέσα μου "DeJaVu" (χεχεχεχε). Θυμήθηκα πως μου είχε πει ένα τέτοιο γενονός (μοιάζει ελάχιστα με τη δική σου περίπτωση) ένας 40χρονος natural στο εξωτερικό (οικογενιακός μας φίλος. Έχουμε βγεί και είναι πολύ καλός ο τυπάς Very Happy ).

    Η κάθε γυναίκα (διασθητικά ή γνώστης του "αντικειμένου") έχει το δικό της στύλ και ειδικά σε τέτοια μαγαζιά. Αφού είδαν πως δεν πέσατε "θύματα" στα πρώτα κορίτσια που σας πλησίασαν και κ*λοτρίβονταν πάνω σας, είπαν να πλησιάσουν κι αυτές με τη δική τους τακτική και να κάνουν το δικό τους παιχνίδι Wink

    Έτσι κι εγώ σε ένα τέτοιο μαγαζί με ένα φίλο μου πριν από πολλά χρόνια. Μας έρχονταν κοπελιές, μας έλεγαν 2 κουβέντα και μετά... θέλανε ποτό. Διώξαμε 3-4 από το τραπέζι μας. Σε κάποια φάση, έρχεται μια σε μένα. Η τύπισσα ήταν όλο τρυφερότητα. Με παίρνει αγκαλιά, με χαϊδεύει, και με φιλάει ελαφρά στο μάγουλο και στο λαιμό. Όλο αυτό γύρω στο 3λεπτο (πέρα από τα τρυφεροβρωμόλογα που έλεγε. Χεχεχε Razz Twisted Evil ). Σταμάει και μετά από λίγο μου λέει "θέλεις να φύγω;", της λέω "όχι", "δεν μπορώ να μείνω έτσι, όμως" απαντάει μετά. Τέλος πάντως, εν ολίγης έχασα τα χάδια μετά από λίγο επειδή δεν την κέρασα Razz Very Happy
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων Empty Απ: Πως φαινεται ο natural player και ο trained player στα ματια των γυναικων

    Δημοσίευση  xipolitos Πεμ 16 Φεβ - 12:38:35

    ναι οντως ωραιο ποστ
    και νομιζω ειναι πετυχημενη ο παραλληλησμος αυτος και βγαινουν συμπερασματα καργα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 16 Μάης - 23:41:45