Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  elsint Σαβ 1 Σεπ - 6:27:26

    οταν μας εχει καλεσει ενα γκομενακι του σπιτι του να τα πουμε σφαιρικα και εμπεριστατωμενα
    να γνωρισουμε κτλ και
    θελοντας να πεσει λουτσος μεχρι τον πατο

    κανουμε τα εξης

    αν το ραντεβου μας ειναι στις 8 φτανουμε γυρω στις 8,20 εχουμε βαλει λιγο γρασο στο προσωπο μας και στα χερια μας
    κραταμε ενα κιτρινο τριανταφυλλο της το δινουμε οταν φτασουμε μαζι με ενα φιλι στο μαγουλο¨
    της λεμε με λιγο παθος
    -συγνωμη που αργησα αλλα χαλασε το αμαξι μου και καλεσα την οδικη βοηθεια αλλα ηρθε ενας ασχετος και τελικα μονος μου το εφτιαξα προχειρα αλλα θελει συνεργειο,
    μπορω να παω στον καμπινε να πλυθω λιγακι;
    η γκομενιτσα σας λεει ναι και προθυμα σας οδηγει
    αλλα εσεις δεν πλενετε μονο κεφαλι και χερια οπως αφελως πιστευει εκεινη,τα πετατε ολα και κανετε κανονικο ντουσ
    (κατα την διαρκεια εχετε κλειστη την πορτα,να μην σας βλεπει αλλα μονο να ακουει)
    παραλληλα τραγουδατε νικο ξυλουρη "θα τον μεθυσουμε τον ηλιο σιγουρα ναι",(το σιγουρα ναι το λετε με πολυ παθος και σιγουρια)
    καθεστε κανενα δεκαλεπτο και βγαινετε φορωντας το μπουρνουζι της (λογικα θα ειναι κεμασμενο καπου εκει)
    οταν βγηκε στο σαλονι πισω,εκεινη θα τα εχει παιξει(λογικα παντα μαγκες)
    της λετε (αλλα οχι απολογητικα) το χρειαζομουνα ημουνα χαλια και
    καθεστε στον καναπε διπλα της σταυροποδι με θεα προς αυτην τα πο@@@@χιδια σας
    απο δω και περα εχει να κανει με την αντιδραση της
    1.αν σας πει σε παρακαλω βαλε ξανα τα ρουχα σου γδυνεσαι μπροστα της με θεα τον νωντα και αναλογα προχωρας
    2.αν δεν πει τιποτα αρχιζετε ενα διαλογο πετωντας μοτιβα με πρωτο βεβαια του μπανιου λογω της περιστασης





    με την γνωστη αγαπη του ελσιντ


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την elsint στις Σαβ 1 Σεπ - 6:58:07, 1 φορά
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  elsint Σαβ 1 Σεπ - 6:30:48

    elsint έγραψε:οταν μας εχει καλεσει ενα γκομενακι του σπιτι του να τα πουμε σφαιρικα και εμπεριστατωμενα
    να γνωρισουμε κτλ και
    θελοντας να πεσει λουτσος μεχρι τον πατο

    κανουμε τα εξης

    αν το ραντεβου μας ειναι στις 8 φτανουμε γυρω στις 8,20 εχουμε βαλει λιγο γρασο στο προσωπο μας και στα χερια μας
    κραταμε ενα κιτρινο τριανταφυλλο της το δινουμε οταν φτασουμε μαζι με ενα φιλι στο μαγουλο¨
    της λεμε με λιγο παθος
    -συγνωμη που αργησα αλλα χαλασε το αμαξι μου και καλεσα την οδικη βοηθεια αλλα ηρθε ενας ασχετος και τελικα μονος μου το εφτιαξα προχειρα αλλα θελει συνεργειο,
    μπορω να παω στον καμπινε να πλυθω λιγακι;
    η γκομενιτσα σας λεει ναι και προθυμα σας οδηγει
    αλλα εσεις δεν πλενετε μονο κεφαλι και χερια οπως αφελως πιστευει εκεινη,τα πετατε ολα και κανετε κανονικο ντουσ
    (κατα την διαρκεια εχετε κλειστη την πορτα,να μην σας βλεπει αλλα μονο να ακουει)
    παραλληλα τραγουδατε νικο ξυλουρη "θα τον μεθυσουμε τον ηλιο σιγουρα ναι",(το σιγουρα ναι το λετε με πολυ παθος και σιγουρια)
    καθεστε κανενα δεκαλεπτο και βγαινετε φορωντας το μπουρνουζι της (λογικα θα ειναι κεμασμενο καπου εκει)
    οταν βγηκε στο σαλονι πισω,εκεινη θα τα εχει παιξει(λογικα παντα μαγκες)
    της λετε (αλλα οχι απολογητικα) το χρειαζομουνα ημουνα χαλια και
    καθεστε στον καναπε διπλα της σταυροποδι με θεα προς αυτην τα πο@@@@χιδια σας
    απο δω και περα εχει να κανει με την αντιδραση της
    1.αν σας πει σε παρακαλω βαλε ξανα τα ρουχα σου γδυνεσαι μπροστα της με θεα τον νωντα και αναλογα προχωρας
    2.αν δεν πει τιποτα αρχιζετε ενα διαλογο πετωντας μοτιβα με πρωτο βεβαια του μπανιου λογω της περιστασης





    με την γνωστη αγαπη του ελσιντ
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  greekbrazilian Σαβ 1 Σεπ - 8:51:42

    lol! lol! lol! lol! lol!

    Τι τρέλες είναι αυτές, αδερφέ;;; Χαχαχαχαχα.
    Από δω μεριά έπεσε πολύ γέλιο, να ξέρεις.
    Αλήθεια, το έχεις βάλει σε εφαρμογή;;; Very Happy Wink
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  elsint Σαβ 1 Σεπ - 9:46:28

    γιατι φιλε μου; δεν ειναι καλο;
    ειχα στο παρελθον βαλει μονο το κομματι με το ντους αλλα ανεπιτυχως
    τωρα ομως υπαρχει ολοκληρη οργανωση Twisted Evil
    avatar
    deskasito
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 61
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
    Ηλικία : 72

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  deskasito Κυρ 2 Σεπ - 7:11:23

    λολ
    avatar
    greekbrazilian
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 370
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Kalamata (και προσωρινά Komotini)

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  greekbrazilian Κυρ 2 Σεπ - 15:07:45

    elsint έγραψε:γιατι φιλε μου; δεν ειναι καλο;
    ειχα στο παρελθον βαλει μονο το κομματι με το ντους αλλα ανεπιτυχως
    τωρα ομως υπαρχει ολοκληρη οργανωση Twisted Evil
    Αδερφέ, χωρίς παρεξήγηση. Δεν είπα κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα που το διασκέδασα κιόλας και έλιωσα στο γέλιο (ειδικά εκεί με τον Ξυλούρη) Laughing

    Αν μου προκείψει, θα σε θυμηθώ και το κάνω Wink Very Happy


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την greekbrazilian στις Κυρ 2 Σεπ - 15:08:12, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : "τύχει" σε "προκείψει")
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  elsint Παρ 21 Νοε - 15:38:46

    μια δυνατη ρουτινα που δεν βλεπω να την δουλεψατε μορτακια μου

    γιατι; pig rabbit
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  xipolitos Παρ 12 Αυγ - 12:26:25

    elsint έγραψε:μια δυνατη ρουτινα που δεν βλεπω να την δουλεψατε μορτακια μου

    γιατι; pig rabbit


    εγω τωρα την ειδα
    ειναι δυνατη πολυ οντως cheers cheers cheers cheers cheers cheers ,αλλα δυσκολη
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη Empty Απ: επισκεψη στο σπιτι της(ρουτινα του καρβουνιαρη

    Δημοσίευση  elsint Κυρ 27 Μάης - 13:03:21

    xipolitos έγραψε:
    elsint έγραψε:μια δυνατη ρουτινα που δεν βλεπω να την δουλεψατε μορτακια μου

    γιατι; pig rabbit


    εγω τωρα την ειδα
    ειναι δυνατη πολυ οντως cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers ,αλλα δυσκολη

    τι θα πει δυσκολη; δοκιμασε την albino cherry

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 2:33:38