Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    ατακες

    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty ατακες

    Δημοσίευση  elsint Δευ 8 Απρ - 9:36:39

    με την γνωστη αγαπη του elsint

    θα τσιμπαμε εδω μερικες δυνατες ατακες για ανοιγμα

    1.καλησπερα.θα παω σπιτι μου να αυνανιστω,σε πειραζει να εχω εσενα για φαντασιωση; rabbit

    2.γεια σου μου τελειωσαν οι μοναδες στο κνητο μου ,μου δανειζεις το δικο σου να παρω τη μανα μουνα μου ζεστανει το φαι; Laughing


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την elsint στις Τρι 9 Απρ - 9:06:48, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : για νεα ατακα)
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  Redline Δευ 8 Απρ - 11:19:07

    1.Redline:Εχεις αγορι;
     Target:Nai.
     Redline:Στ' @@ μου θα σε γ@μ@ω και αυτος θα βαζει σκουπα.... lol! lol!  lol!


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Redline στις Δευ 28 Μαρ - 8:07:32, 2 φορές συνολικά
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Τετ 2 Απρ - 13:22:46

    ειναι μια γκομενα νεα η μιλφου,οτι θελει ο καθεις
    τσουλαει ενα καροτσακι με μωρο

    -θελεις να σου κανω ενα ακομη; Smile 
    deja-vu
    deja-vu
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2008
    Ηλικία : 41
    Τόπος : Ιωάννινα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  deja-vu Δευ 28 Μαρ - 7:57:05

    Παιδιά νομίζω ότι τέτοιου είδος ποσταρισματα απλά ρίχνουν την ποιότητα του forum. Γιατί υπάρχουν;

    elsint Άμα θέλεις να πεις αυτή την ατάκα "1.καλησπερα.θα παω σπιτι μου να αυνανιστω,σε πειραζει να εχω εσενα για φαντασιωση; " Θα σου δίνω 10 € κάθε φορά που θα το λες και απλά θα γίνεσαι ρεζίλι.
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  xipolitos Τετ 30 Μαρ - 14:03:54

    προσωπικα πιστευω οτι καθε ατακα ειναι να ταιριαζει με το στυλ του καθενος
    αν ππει κανεις μια ατακα εξω απο τα νερα του να το πω,ετσι θα ειναι παρατερο
    εχεις να προετεινεις εσυ καποιες αλλες ατακες; σε εμας τους νεους;
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Πεμ 31 Μαρ - 13:03:06

    deja-vu έγραψε:Παιδιά νομίζω ότι τέτοιου είδος ποσταρισματα απλά ρίχνουν την ποιότητα του forum. Γιατί υπάρχουν;

    elsint Άμα θέλεις να πεις αυτή την ατάκα "1.καλησπερα.θα παω σπιτι μου να αυνανιστω,σε πειραζει να εχω εσενα για φαντασιωση; " Θα σου δίνω 10 € κάθε φορά που θα το λες και απλά θα γίνεσαι ρεζίλι.

    ναι; σοβαρα ρε φλουφλη;

    το ποστ αυτο γραφτηκε πριν ακριβως 3 χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    και εσυ τωρα το ειδες
    δικαιωμα σου θα μου πεις
    δεν ειναι ομως δικαιωμα σου να μην εχεις δει ποιος ειναι ο θεματογραφος αυτου του ποστ
    αυτος που εχει προσφερει οσο κανεις αλλος τοσα χρονια και χωρις κανενος ειδους ανταλλαγμα
    και θα μου πεις οτι ρχνω την ποιοτητα του φορουμ; δεν ντρεπεσαι λιγακι;
    η να σκεφτεις πριν ποσταρεις;

    εγω θα σου δωσω οχι 10ε αλλα 100ε για το καθε ποστ που θα μου δειξεις που ειναι προσφορα στην ποιοτητα του φορουμ
    που ειναι βοηθεια σε καποιο παλαιοτερο

    εισηγουμε στον σπυρο κοντη τον εξαμηνο αποκλεισμο του μελους ντεζαβου
    για αντισναδερφικη συμπεριφορα και αναιτια ειρωνεια


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την elsint στις Πεμ 31 Μαρ - 13:04:08, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ενα γραμμα)
    deja-vu
    deja-vu
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 99
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/12/2008
    Ηλικία : 41
    Τόπος : Ιωάννινα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  deja-vu Τρι 5 Απρ - 0:15:53

    Κοίτα φιλαράκι (elsint),

    ομολογώ ότι ήμουν λίγο υπερβολικός.

    1) Αρχικά δεν θέλω να ξέρω πότε γράφτηκε το ποστ ή γιατί υπάρχει ακόμη. Όμως οφείλεις να παραδεχτείς ότι αυτό που είπες ήταν χάλια!

    2) Μην μπερδεύεις την προσφορά με την προσωπική ευχαρίστηση.

    Άλλο πράγμα προσφέρω κάτι χρήσιμο στους άλλους και άλλο έχω έναν χώρο να γράφω αυτά που θέλω, έτσι ώστε κάποιοι ναμε διαβάζουν και να μου δίνουν συμβουλές. Έτσι λοιπόν πιστεύω ότι περισσότερο κάνεις το κομμάτι σου και απλά γουστάρεις να γράφεις σε ένα διάσημο PUA forum.

    Ελπίζω να έχουμε συμφωνήσει ήδη ότι το συγκεκριμένο ποστάρισμα δεν θα βοηθήσει κανέναν. Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι θα έπειθες τους φίλους σου να πουν αυτή την ατάκα σε κάποια γκόμενα;

    Συμπέρασμα:

    2.1 Σε αυτό το forum απλά εκφράζεσαι. Γράφεις αυτά που θέλεις.
    2.2. Έχει πολλά άλλα ανταλλάγματα γιατί πολύ πιο έμπειροι PUA βοηθάνε στα προσωπικά σου μηνύματα με συμβουλές.
    2.3. Υπάρχει πάρα πολύ υλικό για να διαβάσεις και να βελτιωθείς.

    3) Συγνώμη αλλά δεν χρειάζομαι τα λεφτά σου, έχω και δικά μου. Επίσης δεν με ενδιαφέρει κανένα είδους κόντρας. Δεν με νοιάζει τι έκανες στην προσωπική σου ζωή και τι θα κάνεις από εδώ και πέρα. Αυτό που θα σου πρότεινα καλοπροαίρετα είναι να κρατήσεις τα χρήματα που ήθελες να προσφέρεις σε μένα και να τα δώσεις σε κάποιον Date Instructor , δηλαδή να κάνεις ένα σεμινάριο με έναν Pick up Artist που κάνει σεμινάρια. Θα σε βοηθήσει.

    4) Μπορείς να εισηγηθείς και να με μαστιζόσουν! Αν δεν θα είμαι μπροστά, πίστεψέ με δεν με πειράζει. Μάλλον όμως θα πρέπει να με ευχαριστήσεις μιας και μάχομαι τον Μ.Α.Τ. (μέσο αποτυχημένο τύπο) εαυτό σου. Είμαι σίγουρος ότι έχεις και καλά πράγματα στην προσωπικότητά σου, όμως στεναχωριέμαι ιδιαίτερα όταν υποστηρίζεις τόσο σθεναρά ότι η ατάκα που είπες εδώ, έστω και πριν πάρα πολύ καιρό, έχει κάποια αξία.

    Δεν χρειάζεται να απαντήσεις κάτι. Ίσως θα μπορούσες απλά να εισηγηθείς στο Σπύρο να σβήσει όλο το άρθρο σου, αλλά αυτό είναι μια απόφαση που πρέπει να πάρεις εσύ.


    Φίλε (xipolitos),

    Το τι θα πει ο καθένας και το τι όχι είναι προσωπική επιλογή του καθενός. Υπάρχουν πάρα πολλά είδη / κατηγορίες ανοιγμάτων και ακόμη περισσότερες επιλογές σε κάθε κατηγορία.

    Η πρώτη εντύπωση που δίνεις σε κάποιον καθορίζει σε μεγάλο βαθμό (περίπου 60%) για την εικόνα που θα σχηματίσει για σένα.

    Το θέμα όμως είναι να μην δείξεις ότι είσαι απειλητικός, ενοχλητικός, γλοιώδης, αγάμητος, μαλάκας κτλ... Και υπάρχουν χιλιάδες άλλα ανοίγματα, εκφράσεις και τρόποι να το δείξεις αυτό

    Εγώ δεν κάνω σεμινάρια. Μπορείς να βρεις μέσα σε αυτό το forum εκατοντάδες ιδέες ή να κάνεις ένα σεμινάριο με το redline.

    Αυτά.
    Καλό παιχνίδι!
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Τετ 6 Απρ - 15:21:11

    επειδη μολις μπηκα ειναι αργα και νυσταζω δεν θα αφιερωσω πολυ χρονο να σου απαντησωκυριως επειδη δεν εχει κανενα νοημα
    αν βοηθαω κοσμο η γραφω και το ευχαριστιεμαι δυστυχως δεν ειναι πια παροντες οι περισσοτεροι για να οσυ απαντησουν εκεινοι
    δεν υποστηρηξα την ατακα μου ,οσο την γενικη προσφορα μου και περιμενα να εχεις επιτιμησει καποια απο τα ποστ μου
    φανταζομαι δεν τα εχεις διαβασει ακομη (αλοστε εισαι μονο 9 χρονια στο φορουμ εχεις χρονο ακομη)

    tongue cyclops clown

    ΥΓ μετα απο αλλα 3 χρονια θα αντιληφθεις οτι εχουν απενργοποιηθει τα πμ στο φορουμ
    ξανακοιμησου cheers



    ο σπυρος κοντης γιατι σιωπα;
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  xipolitos Παρ 8 Απρ - 13:25:58

    δεν ξερω αν μπαινω σε μια κοντρα παλιοτερων μελων-πουα
    αλλα πιστευω οτι οπως στις περισσοτερες περιπτωσεις η αληθεια βρισκεται στην μεση
    το δικιο ειναι 50-50 η ετσω 70-30 οπως εδω

    1.η ατακα ειναι οντως κακη αλλα ειναι στην κριση του καθενος

    2.το οτι καποιος κανει κατι για προσωπικη ευχαριστηση δεν πιστευω οτι δεν σημαινει οτι προσφερει κατι σε αλλον
    αν ενας γιαττος κανει μια πετυχημενη εγχειρηση θα σε πειραξει η θα ενολχησει αν την ευχαριστηθηκε και αυτος
    πιστευω οτι φυσικα ο ελσιντ οπως και εγω και ο καθενας γραφει επειδη το θελει αλλα δεν νομιζω οτι αυτος εμποδιζει να βοηθα κιολας
    παραδειγμα στο ποστ <χωρισμος εδω και 2 μηνες> εχει δωσει συμβουλες κανια δεκαρια φορες και οχι μια,κατι που εχω κανει και εγω
    στο ιδιο ποστ,και μαυτο το θαρρος μιλω,ειναι μια προσπαθεια για βοηθεια σε μελος
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Τετ 13 Απρ - 13:01:12

    με τον ντε-ζαβό πολυ ασχοληθηκα.
    καμια κοντρα δεν εχω,το οτι γραφτηκε εδω και 9χρονια δεν τον κανει παλιο μελος αφου ελαχιστα και οποτε το θυαμαται ασχοληται
    και φυσικα δεν ειναι πουα αρτιστ,ουτε και εγω ειμαι,πολυ δυσκολα να το πεις αυτο για καποιον
    αποδειξη οτι ειναι κ ασχετος ειναι αυτο που σου ειπε σχετικα με το ανοιγμα
    οπως θα εχεις δει στο φορουμ,σε βιβλια ,αρθρα κτλ το ανοιγμα ειναι μονο για ανοιξεις οπως λεει και η λεξη και τιποτα παραπανω
    μετα εχεις την μεταβαση αναλογα με τον τροπο που παιζεις

    σπυρο μου ακομη σιωπη
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  xipolitos Πεμ 14 Απρ - 13:28:02

    στην συγκεκριμενη ατακα πως θα μπορυσε κανεις να το συνεχισει;
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Παρ 15 Απρ - 13:28:17

    θα παω σπιτι μου να αυνανιστω,σε πειραζει να εχω εσενα για φαντασιωση μου;
    λογικα αν απαντησει θα ειναι του τυπου "τι λες ρε μ@λ@κ@" "ανωμαλε " κτλ
    μπορεις να της πεις μετα,ελα πλακα κανω...σαν φαντασιωση μου εχω παντα μια μουν@ρ@ ηθοποιο
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  xipolitos Σαβ 16 Απρ - 14:28:40

    elsint έγραψε:θα παω σπιτι μου να αυνανιστω,σε πειραζει να εχω εσενα για φαντασιωση μου;
    λογικα αν απαντησει θα ειναι του τυπου "τι λες ρε μ@λ@κ@" "ανωμαλε " κτλ
    μπορεις να της πεις μετα,ελα πλακα κανω...σαν φαντασιωση μου εχω παντα μια μουν@ρ@ ηθοποιο


    lol! lol! lol!
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  elsint Πεμ 19 Μάης - 13:35:13

    στο δρομο βλεπουμε ενα ωραιο εργαλειο του γουστου μας
    -συγνωμη μηπως σου βρισκεται ενα τσιγαρο;
    -δεν καπνιζω
    -μονο τσιμουκι@;
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    ατακες        Empty Απ: ατακες

    Δημοσίευση  xipolitos Παρ 20 Μάης - 13:23:58

    elsint έγραψε:στο δρομο βλεπουμε ενα ωραιο εργαλειο του γουστου μας
    -συγνωμη μηπως σου βρισκεται ενα τσιγαρο;
    -δεν καπνιζω
    -μονο τσιμουκι@;
    lol!
    lol! lol! lol!
    και μετα;
    pig monkey cat alien

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 1:08:21