Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    Γίνε King.

    avatar
    the_king
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 135
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
    Ηλικία : 34

    Γίνε King. Empty Γίνε King.

    Δημοσίευση  the_king Παρ 30 Μάης - 7:59:30

    Γεια στην παρέα...Είχα αρκετό καιρό να μπώ στο Φόρουμ,Για διάφορους λόγους...

    Καταρχήν ευχαριστώ τον Σπύρο Κοντη, Απ τα βιβλία του πήρα κάποιες  βάσεις αρχής...


    Ίσως αυτό είναι το τελευταίο μου ποστ που κάνω στο φόρουμ..

    θα ήθελα να βοηθήσω ώστε όσοι το χρειάζονται και όχι μόνο να πάρουν κάποιες γνώσεις..
    Μια γνώμη έστω..και απλά να την έχουν στο πίσω μέρος του Εγκεφάλου τους.



    Όσο κιαν σας φαίνεται περίεργο απ τα βιβλία του Σπύρου διάβασα μόνο το "Πως να έχετε όποια γυναίκα θέλετε"

    Ίσως οτι μου άρεσε κι ο τίτλος.αυτό το βιβλίο το διάβασα πριν περίπου 2 με 3 χρόνια.(δεν θυμάμαι ακρυβός).
    Το διάβασα μόνο 4ης φορές.

    Κιαν για λίγο ψαχνόμουν στο ίντερνετ για κάτι καινούριο.οτι κιαν έβλεπα δεν το εφάρμοζα.. Μου άρεσε να διαβάζω βιβλία για ψυχολογία ποιο πολύ.
    Τέσπα.

    Υπήρχε ένα διάστημα εδώ στην Γερμανία που νόμιζα πως ότι κιαν είχα μάθει.απλά εξαφανίστηκε. ο φίλος Greekbrazilian θα θυμάται γιατί είχα μιλήσει μαζί του.
    Αυτό που είχα πάθει ήταν απλά ένα στρές απ'την δουλειά..λίγο το άγχος της δουλειάς και η πίεση και μου μπλόκαρε για λίγο το μυαλό.
    Μπαίνω στο ψητό αμέσως.

    Και λέω για σας τους καινούριους και μή.Αν θέλετε πράγματι να έχετε πολλές γυναίκες στην  ζωή σας.απλά κάντε το.σταματήστε το διάβασμα και βγείτε έξω..Διαβάστε μια φορά το βιβλίο δεν χρειάζεται να τα μάθετε όλα απ'έξω λεπτομερός,για το τι θα απαντήσετε κτλ.
    Της γνώσεις σας θα της μεγαλώσει η εμπειρία και όχι να μένετε στο διάβασμα και στο "τι θα της πώ"
    Για να γίνεται ποιο κοινωνικοί στο γυναικείο περιβάλλον..για να μην πληγώνεστε και για να μάθετε να ελέγχετε τα συναισθήματα σας και να μην σας λυγίζει τίποτα,θα πρέπει να δεχτείτε πρώτα να σας "πονέσουν" (και εννοώ την απόρριψη).

    Για να κάνετε κάτι με πολλές γυναίκες θα πρέπει να γνωρίζετε πως και τα "άκυρα" θα είναι περισσότερα.(δεν αρέσουμε σε όλους και πρέπει να το δεχτούμε) Δεν έχει σημασία αν μια γυναίκα σας πεί όχι.. η και 100 γυναίκες να πούν όχι..πάλι δεν έχει σημασία...Διασκεδάστε το.
    και έτσι να είναι (που δεν είναι) θα καταφέρεται να γίνεται πολύ σκληροί σαν χαρακτήρες. πράγμα που στον γυναικείο εγκέφαλο αυτό μεταφράζεται ώς.."κακό παιδί".(και τονίζω εάν το χειριστείτε σωστά).

    Μου έχουν φερθεί αρκετές φορές με άσχημο τρόπο οι γυναίκες.νομίζοντας πως θα με λυγίσουν.οτι θα της παρακαλέσω και και και....
    Όμως το καλύτερο εκείνης της στιγμής είναι.πως άλλα νομίζουν και άλλα με βλέπουν να κάνω..αυτό πραγματικά της πονάει..
    Δεν θυμάμαι σε πόσες έχω πεί πως είναι ξεχωριστές για μένα.Οτι νοιώθω ξεχωριστά για εκείνες..
    Αυτές χαίρονται πως με "δέσανε" .Μα εγώ σαν άνθρωπος δεν μου "αρέσει" να με δένουν.
    Όταν το δώ αυτό φεύγω.κι ας πονέσουν..δεν πειράζει..κι εμένα κάποιες άλλες,δεν μου φέρθηκαν με τον καλύτερο τρόπο.έτσι ειναι η ζωή.
    Καλύτερα να σε παρακαλάνε..παρά να παρακαλάς εσύ.

    Ίσως κάνω κατάχρηση του παιχνιδιού.τουλάχιστον έχω αρκετές γυναίκες να με παρακαλάνε. και να τρέχουν απο πίσω μου.
    Αυτό είναι καλό για εμένα,καθός μου ανεβάζει την αυτοπεποίθηση στα ύψη κάθε στιγμή..
    Μην ξεχνάτε αυτήν την όμορφη λέξη που είπε ο Σπύρος.δείξε οτι εσύ είσαι το βραβείο για εκείνες.
    Για να κερδίσουν αυτό το βραβείο όμως,θα πρέπει να το αξίζουν.

    Πες οτι γνώρισες μια κοπέλα εχθές..και σου έκανε νερά..αν δεν πας παρακάτω στο σήμερα.θα είναι αυτή η μία κοπέλα που γνώρισες εχθές ..
    Αν πας στο σήμερα και γνωρίσεις κάποια άλλη και δημιουργήσεις αλληλεπίδραση,έχεις 2 καλά.
    1ον γλυτώνεις  να μην  σκέφτεσαι την κοπέλα του χθές και γίνεσαι δεδομένος.
    Και 2. είσαι ξανά στο παιχνίδι με κάποια άλλη...και το κορίτσι του χθές.. απλά παρελθόν..


    Δεν θυμάμαι σε πόσες γυναίκες έχω ανοίξει..ούτε με πόσες έχω πάει στο κρεβάτι.
    Έχω καταφέρει όμως μέχρι στιγμής:
    Να  φιλήσω κάποιες στο στόμα μέσα σε 5 λεπτά.
    Να κάνω σέξ  απο το ίδιο βράδυ γνωριμίας.
    Να δημιουργήσω δυνατά συναισθήματα μέσα σε 1 βράδυ.
    Να με παρακαλάνε ..και να μου ανεβάζουν το ηθικό..κι ας θεωρείτε ανήθικο αυτό το πράγμα.

    Έχω κάνει παιχνίδι σε κοπέλες που είχανε σχέση.. και κέρδισα.
    Έχω κάνει παιχνίδι σε Μπουρδέλο ..και πάλι κέρδισα.(και με παρακαλάει να την πάω ελλάδα διακοπές.(να παει να χεστεί) )
    Έχω κάνει παιχνίδι στον δρόμο..και  κέρδισα..
    Έχω κάνει παιχνίδι σε παντρεμένη..και κέρδισα..
    Σε μπάρ και club δεν το αναφέρω καν.αυτό θεωρείτε ζέσταμα για να μπώ σε πιο σκληρά.

    Για να τα καταφέρω να τα πετύχω όλα αυτά.. κι εγώ έχασα..
    αρκετές φορές.. κι ακόμα χάνω.κι ο Mistery χάνει. όλοι χάνουμε,άσχετα που σε πολλούς μάλλον δεν αρέσει αυτή η λέξη και δεν την αναφέρουν κάν. απλά κανείς απ όλους αυτούς δεν το βάζει σημασία.

    Γνώμη μου.
    Μην ασχολείστε με της γυναίκες που λένε "θα δούμε". Διαγράψτε τες κατευθείαν και πηγαίνετε παρακάτω.
    Όποια θέλει θα πει το ναι, αυτές που κοιτάνε να κερδίσουν χρόνο.είναι αυτές που δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα.
    Οι λεγόμενες μιξοπαρθένες που θα προσπαθήσουν να σε κάνουν δεδομένο.για να το συζητάνε με την φίλη τους και να γελάνε.
    Μειώστε την αξία σε όποια και να είναι αυτή.όσο όμορφη και να είναι..και όσο δύσκολη το παίζει..
    αν σας φερθεί άσχημα.Πείτε της στα ίσια.είσαι ξενέρωτη.(αλήθεια θα την πειράξει κι ας μην το δείξει
    Μην απαντάτε σε καμία κατευθείαν..κι απο κοντά να είστε.κάντε πως δεν της δίνεται σημασία..πως σκέφτεστε κάτι άλλο..
    Ρίξτε τελείως τον εγωισμό της οτι κάποια είναι.Καμία δεν είναι! όποια και να είναι αυτή...

    Για εκείνες που πετυχαίνετε..
    Μην σταματάτε.κρατήστε αυτήν "καβάτζα" και πηγαίνετε παρακάτω..

    Στο πρώτο ραντεβού..(για γρήγορες καταστάσεις)

    Άνοιγα.
    Μην σχολιάζεται ρούχα μαλιά εμφάνιση κτλ.
    Πείτε για τον ήλιο που έχει σήμερα.για την βροχή που θα ρίξει και οτι άκυρο και συζητήσιμο σας πάει στο μυαλό.

    Μοτίβο.
    το πρώτο το ονομάζω μικρής διάρκειας.
    (είναι ίσα ίσα για να πάρει κι εκείνη λίγο μπρος)
    Φτιάξ'τε κάτι δικό σας που να περιέχει αστείο και ωραίο ύφος..(που θα την κάνει να αρχίσει να σκέφτεται)
    κι αφού τελειώσετε με αυτό.
    Περάστε στην σύνδεση μεταξύ εσάς κι εκείνης.
    Θα ανταποκριθεί ποιο εύκολα αν της μιλάτε και την κοιτάτε στα μάτια..
    Αν την έχετε στο αμάξι πείτε ένα μικρό ψέμα οτι σας πονάει το γόνατο (και πιάστε την εκεί με λιγη δύναμη.είναι μια δυνατή άγκυρα.)

    Κλείσιμο
    Πείτε πως "θα ήθελα να προσπαθήσουμε να είμαστε μαζί και όπου βγεί"
    Πείτε πως βλέπετε τα χίλη της και οτι σας έρχεται να τα φιλήσετε.
    Ζητήστε της να σας πιάσει Αγκαζέ και περπατήστε δίπλα δίπλα.

    Νeg.
    (εχει τύχει να βάλω παντελίδι στο αμάξι να της κοιτάξω και να  πώ..δεν ταιριάζουμε σου λέω.!)
    Χαμογελάνε και αρχίζουν να σκέφτονται εκείνες μια εναλλακτική λύση..
    Πείτε της οτι μιλάει πολύ και οτι σας νύσταξε. (χαμογελάνε σχεδόν όλες)
    Πείτε της οτι είναι καλή..αλλα δείξε μου την φίλη σου να σου πώ ποια είσαι...
    (Αναρωτιούντε αν είναι καλό αυτό που είπες η κακό)


    Παράθεση.
    Της άγκυρες κάντε τες μέσα στο Μοτίβο.
    και τα Neg στο άνοιγμα..

    Με όσες περισσότερες καταφέρεται να έχετε επαφή.τόσο περισσότερο θα εμπλουτίζεται το μυαλό σας με νέες ιδέες.
    Θα το δείτε και απο μόνοι σας.πως αργότερα θα είστε πάρα πολύ χαλαροί και άνετοι...


    king Φιλικά king 
      ..::The_king::..
    avatar
    Ζυγός
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1237
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2008

    Γίνε King. Empty Απ: Γίνε King.

    Δημοσίευση  Ζυγός Σαβ 31 Μάης - 1:35:40

    Καλημέρα φίλε μου.

    Θυμάμαι που μιλούσαμε τηλ και είχες δυσκολία στο άνοιγμα (παραλία και με ρωτούσες...)
    Με τα γραφόμενα σου βλέπω τεράστια βελτίωση!!!
    Σου αξίζουν συγχαρητήρια!!!

    Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!

    avatar
    the_king
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 135
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2011
    Ηλικία : 34

    Γίνε King. Empty Απ: Γίνε King.

    Δημοσίευση  the_king Σαβ 31 Μάης - 7:07:03

    Ζυγός έγραψε:Καλημέρα φίλε μου.

    Θυμάμαι που μιλούσαμε τηλ και είχες δυσκολία στο άνοιγμα (παραλία και με ρωτούσες...)
    Με τα γραφόμενα σου βλέπω τεράστια βελτίωση!!!
    Σου αξίζουν συγχαρητήρια!!!

    Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!


    Θυμάμαι φίλε μου αμέ! ήταν πριν 2 χρόνια αν δεν κάνω λάθος... Smile
    Αλλάζει ο άνθρωπος τελικά όταν υπάρχει θέληση.. Wink

    Να περνάς και να είσαι καλά σου εύχομαι!
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    Γίνε King. Empty Απ: Γίνε King.

    Δημοσίευση  elsint Παρ 26 Σεπ - 12:51:22

    μου αρεσε πολυ το κειμενο σου μαγκα μου
    καργα και των γονεων γκαραντι
    βεβαια πρεπει να το ξαναδιαβασω γιατι εχει πολυ ζουμι και ισως επανερθω
    γιατι και εγω ειχα να μπω πολυ καιρο και το διαβασα τωρα
    καλο ομως θα ηταν να εριχνες και μερικα ποστ με καποιες χαρακτηριστικες περιπτωσεις
    σε καθε περιπτωση συνεχισε και δινετα ολα cheers cheers cheers cheers
    skyfall13
    skyfall13


    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2013

    Γίνε King. Empty Απ: Γίνε King.

    Δημοσίευση  skyfall13 Σαβ 15 Αυγ - 11:07:22

    Katse giati na min kanoume sxolia gia exoteriki emfanis opos malia rouxa kai ta loipa?

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 2:04:26