Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


3 απαντήσεις

    Πρόσβαση σε θέματα

    avatar
    cypriotlover
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2013

    Πρόσβαση σε θέματα Empty Πρόσβαση σε θέματα

    Δημοσίευση  cypriotlover Δευ 28 Ιουλ - 11:12:51

    Kαλησπέρα!Εγώ θα πω πω τι συμβαίνει σε μένα αναφορικά με την πρόσβαση στα διάφορα τμήματα του φόρουμ.Όταν λειτουργούσε το παλιό προχώρησα στην αγορά των βιβλίων και απέκτησα πρόσβαση σε όλα τα θέματα πλην αυτών που αφορούν μέλη που περνούν από τα σεμινάρια των διαχειριστών.Τώρα δεν έχω πρόβαση ούτε στο outer game,ούτε στο inner,oύτε σε κάποια μέρη του internet game.Δεν ξέρω τι συμβαίνει.Περιμένω από τους διαχειριστές να μου απαντήσουν.Είμαι μέλος άρα έχω το δικαίωμα να διαβάζω αλλά και να συμμετέχω και εγώ στις συζητήσεις .Ετσι???
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Πρόσβαση σε θέματα Empty Απ: Πρόσβαση σε θέματα

    Δημοσίευση  Redline Δευ 28 Ιουλ - 14:14:32

    Το πρόβλημα έχει τακτοποιηθεί. Η πρόσβαση σου στο φόρουμ είναι πλήρης.
    avatar
    2stoutzes


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2018

    Πρόσβαση σε θέματα Empty Απ: Πρόσβαση σε θέματα

    Δημοσίευση  2stoutzes Τετ 4 Ιουλ - 3:50:14

    Γεια σας κ από εμένα,  το θεματολογιο που έχω πρόσβαση δεν έχει κάτι,  υπάρχει λόγος  γι αυτό ή είναι απενεργοποιημένη ή πρόσβαση  μου?
    Συγνώμη, άκυρος συναγερμός, βρήκα τα θέματα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 16 Μάης - 23:59:12