Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


3 απαντήσεις

    Feel like a king

    avatar
    cypriotlover
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2013

    Feel like a king Empty Feel like a king

    Δημοσίευση  cypriotlover Πεμ 4 Δεκ - 14:37:17

    Για εμάς που το παιδεύουμε και ανεβαίνουμε αργά αλλά σταθερά είναι ωραίο πράγμα να νιώθουμε ότι αρχίσαμε να βάζουμε γερές βάσεις στα θεμέλια της επιτυχίας.
    Παράδειγμα ο υποφαινόμενος.Πριν ένα και πλέον χρόνο που ανακάλυψε το pick up ήταν ένα φοβισμένο αντικοινωνικό αγοράκι που φοβόταν να κοιτάξει άνθρωπο στα μάτια λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης.Πίστευα ότι οι γυναίκες κοιτάνε αν έχεις ωραίο μαλλί,ωραία ρούχα,αν είσαι φρεσκοξυρισμένος,και αν έχεις λεφτά.
    Έβλεπα πολλές να μου χαμογελάνε και να μου λένε με τα μάτια και το χαμόγελο να πάω να μιλήσουμε αλλά εγώ κοίταζα αλλού η χαμήλωνα το κεφάλι σκυθρωπά γιατί πίστευα ότι είναι πολύ όμορφη και δεν μου αξίζει.
    Τώρα μου αρέσει που περπατάω άνετα χωρίς αν υποκρίνομαι.Κοιτάζω τους άλλους στα μάτια και βλέπω πολλούς να το ανταποδίδουν για ώρα χωρίς εγώ να τα χάνω και γυρίζω αλλού το βλέμμα.Βλέπω κ.......α και παρθενοπιπίνια να  έρχονται μπουλούκια καταπάνω μου και περνάω ανάμεσα τους ενώ συνήθως άλλαζα δρόμο η σταματούσα για να περάσουν αυτές!
    Κοιτάζω έντονα για ώρα κοπέλες με σκοπό να τις κάνω να με κοιτάξουν και αυτές και το πετυχαίνω.Νιώθω υπέροχα όταν βλέπω ότι ο κόσμος δεν είναι όπως τον φανταζόμουν!
    Ο κόσμος είναι για να παίζεις.Θα ξεκινήσεις από τον πάτο και ανάλογα με τις ικανότητες σου θα ανέβεις αργά αλλά σταθερά και θα γίνεις άλφα.
    Όταν αλλάξουμε συνήθειες θα αλλάξει και η διάθεση μας και όταν αλλάξουμε διάθεση θα αλλάξει και η ζωή μας!
    Όπως λέει και το βιβλίο.....ακόμα και ένας βάτραχος μπορεί να γίνει πρίγκιπας!!!!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Feel like a king Empty Παρατηρηση!!!

    Δημοσίευση  Redline Πεμ 4 Δεκ - 14:56:34

    Ωραιος που ανεβαινεις... Να ξερεις ομως οτι οι βρισιες απαγορευονται απο τους κανονισμους....


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Redline στις Πεμ 4 Δεκ - 16:51:08, 1 φορά
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    Feel like a king Empty Απ: Feel like a king

    Δημοσίευση  elsint Πεμ 4 Δεκ - 15:02:10

    cypriotlover έγραψε:Για εμάς που το παιδεύουμε και ανεβαίνουμε αργά αλλά σταθερά είναι ωραίο πράγμα να νιώθουμε ότι αρχίσαμε να βάζουμε γερές βάσεις στα θεμέλια της επιτυχίας.
    Παράδειγμα ο υποφαινόμενος.Πριν ένα και πλέον χρόνο που ανακάλυψε το pick up ήταν ένα φοβισμένο αντικοινωνικό αγοράκι που φοβόταν να κοιτάξει άνθρωπο στα μάτια λόγω χαμηλής αυτοπεποίθησης.Πίστευα ότι οι γυναίκες κοιτάνε αν έχεις ωραίο μαλλί,ωραία ρούχα,αν είσαι φρεσκοξυρισμένος,και αν έχεις λεφτά.
    Έβλεπα πολλές να μου χαμογελάνε και να μου λένε με τα μάτια και το χαμόγελο να πάω να μιλήσουμε αλλά εγώ κοίταζα αλλού η χαμήλωνα το κεφάλι σκυθρωπά γιατί πίστευα ότι είναι πολύ όμορφη και δεν μου αξίζει.
    Τώρα μου αρέσει που περπατάω άνετα χωρίς αν υποκρίνομαι.Κοιτάζω τους άλλους στα μάτια και βλέπω πολλούς να το ανταποδίδουν για ώρα χωρίς εγώ να τα χάνω και γυρίζω αλλού το βλέμμα.Βλέπω κ.......α και παρθενοπιπίνια να  έρχονται μπουλούκια καταπάνω μου και περνάω ανάμεσα τους ενώ συνήθως άλλαζα δρόμο η σταματούσα για να περάσουν αυτές!
    Κοιτάζω έντονα για ώρα κοπέλες με σκοπό να τις κάνω να με κοιτάξουν και αυτές και το πετυχαίνω.Νιώθω υπέροχα όταν βλέπω ότι ο κόσμος δεν είναι όπως τον φανταζόμουν!
    Ο κόσμος είναι για να παίζεις.Θα ξεκινήσεις από τον πάτο και ανάλογα με τις ικανότητες σου θα ανέβεις αργά αλλά σταθερά και θα γίνεις άλφα.
    Όταν αλλάξουμε συνήθειες θα αλλάξει και η διάθεση μας και όταν αλλάξουμε διάθεση θα αλλάξει και η ζωή μας!
    Όπως λέει και το βιβλίο.....ακόμα και ένας βάτραχος μπορεί να γίνει πρίγκιπας!!!!



    μπραβοοοοο
    αυτος ειναι καφες
    affraid

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 3:59:29