Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


3 απαντήσεις

    Άσχετο... (προς διαχειριστές)

    avatar
    Sofo0071


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2015
    Ηλικία : 34

    Άσχετο... (προς διαχειριστές) Empty Άσχετο... (προς διαχειριστές)

    Δημοσίευση  Sofo0071 Σαβ 28 Μαρ - 1:11:18

    Καλημέρα, είχα εγγραφεί παλιότερα στο φόρουμ καθώς είχα αγοράσει όλα τα βιβλία, αλλά τώρα που προσπαθώ να μπω δε με αφήνει, λέει ότι είναι λάθος ο κωδικός κι ας προσπάθησα αρκετές φορές να μπω. Δοκίμασα επίσης να κάνω και επαναφορά κωδικού αλλά όταν βάζω το mail και το όνομα χρήστη μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα "The security 'Disallow admin to send new password' is active in Admin Panel > General Admin > Security".

    Τι γίνεται?
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Άσχετο... (προς διαχειριστές) Empty Απ: Άσχετο... (προς διαχειριστές)

    Δημοσίευση  Redline Σαβ 28 Μαρ - 4:41:45

    Καλησπέρα φίλε μου. Για να σου ανοίξουμε τις κατηγορίες θα πρέπει να κάνουμε πρώτα μια επαλήθευση των στοιχείων σου. Τα βιβλία που αγόρασες τα έχεις παραλάβει σε κάποιο συγκεκριμένο e-mail;Αν μπορείς κάνεμια προώθηση στο elksigr@yahoo.com το e-mail της παραγγελίας σου για να επικυρώσουμε τα στοιχεία σου.
    avatar
    stanafas


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2017

    Άσχετο... (προς διαχειριστές) Empty Απ: Άσχετο... (προς διαχειριστές)

    Δημοσίευση  stanafas Δευ 14 Ιουν - 6:19:55

    Καλησπέρα σας. Ειχα εγγραφεί παλιότερα στο φόρουμ αλλά δεν το επισκέπτομαι. Θα ήθελα να διαγραφεί το προφίλ μου και τα σχετικά data μου αλλά δεν υπάρχει τρόπος να το κάνω (΄ή δεν βρίσκω πώς). Μπορείτε σας παρακαλώ να διαγράψετε το προφιλ μου; Ευχαριστω

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 2 Μάης - 10:38:15