Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


2 απαντήσεις

    Στο κλαμπάκι με το μωρακι

    avatar
    alexgreekman


    Αριθμός μηνυμάτων : 40
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008

    Στο κλαμπάκι με το μωρακι Empty Στο κλαμπάκι με το μωρακι

    Δημοσίευση  alexgreekman Κυρ 21 Οκτ - 3:42:07

    Καλημερα φιλοι μου!
    Χτες λοιπον παίρνω τις συγκατοικους μου (Σουηδη και Γαλλιδα) και παμε σε κλαμπακι στο Γκαζι

    και χορευαμε μια χαρα

    Εκει ειπα να εφαρμοσω μια θεωρια που λεει οτι γενετικα "ο ανδρας ειναι το θηραμα και η γυναικα ο κυνηγος"

    Και λιγο πολυ εστιαζει στο να παρατηρεις πάρα πολύ προσεκτικά ποιές σε βάζουν στο στόχαστρο και σου στέλνουν σηματα

    Μεταξυ αλλων, με καρφωνε και την καρφωνα ενα σεξι μωρακι να το πιεις στο ποτηρι

    Με βαση τη θεωρια, δεν πλησιασα, δεν εκανα τιποτα.

    Αρχισε ομως να πλησιαζει αυτο

    Στο τελος εκατσε μπροστα μου και χορευε κουνωντας τον κωλο παααρα πολυ επιδεικτικα!

    ...και ομως δεν εκανα την παραμικρή κίνηση, απογοητευοντας της, μονο ματιες κλπ εκατερωθεν.

    Μηπως επηρεαστηκα απο το passive της θεωριας αυτης, δεν ξερω...
    xipolitos
    xipolitos
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 491
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2015
    Τόπος : αθηνα

    Στο κλαμπάκι με το μωρακι Empty Απ: Στο κλαμπάκι με το μωρακι

    Δημοσίευση  xipolitos Κυρ 2 Δεκ - 10:31:08

    μεχρι εκει πολυ ωραια,αλλα αν δεν κανεις και τιποτα ποτε δεν εχει νοημα What a Face

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 2 Μάης - 16:28:56