Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    Δεύτερη μέρα με Canello

    avatar
    labros


    Αριθμός μηνυμάτων : 13
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2010

    Δεύτερη μέρα με Canello Empty Δεύτερη μέρα με Canello

    Δημοσίευση  labros Σαβ 12 Ιουν - 7:02:05

    Παραθέτω γρήγορα τα γεγονότα γιατί έχω ραντεβού…(χεχε πλάκα κάνω).
    Τη δεύτερη μέρα πήγαμε με τον Κανέλο για καφέ και εκεί μου ανέλυσε τους τρόπους με τους οποίους θα μπορούσα να συνεχίσω τη συζήτηση και να κάνω ενδεχομένως number close. Μετά πήγαμε Κολωνάκι όπου δεν είχε κόσμο και στη συνέχεια κατευθυνθήκαμε Γλυφάδα. Τα παρακάτω δύο ανοίγματα έγιναν σε ένα μπαρ που όμως ήταν πολύ ήσυχο. Ε: εγώ, Α1: η μία του σετ, Α2: η άλλη του σετ.

    Παραγγέλνω μια μπύρα, μετακινούμαστε 3 μέτρα από το μπαρ όπου καθόταν ένα σετ. Πάω:
    Ε:Συγγνώμη για τη διακοπή κορίτσια να κάνω μια ερώτηση; Είναι γυναικείας φύσεως και θέλω την άποψή σας.
    Και οι δύο: Για πες.
    Ε: Βασικά έχω το εξής πρόβλημα. Τα έχω με μία κοπέλα εδώ και 2,5 μήνες περίπου αλλά η σχέση δεν προχωράει άλλο….(κενό). Σκέφτομαι να χωρίσω… Πως σας ακούγεται να χώριζα με sms;
    Α1: Έεεεε όχι δεν είναι σωστό (γύρω στα 25 και οι δύο μπορεί μεγαλύτερες)
    Α2: Ναι γιατί θέλεις να χωρίσεις;
    Ε: Αναλύσαμε κανένα 10λεπτο αλλά δεν ήθελα να το προχωρήσω γιατί δεν με ενδιέφεραν (ήταν απλά ζέσταμα). Πάντως η μία με κοίταγε στα μάτια όταν μίλαγα θα μπορούσα να το τραβήξω.
    Ε: ωραίο αυτό το μπαρ. Δεν το έχω ξαναδεί. Έχετε ξανάρθει εδώ. Γιατί εγώ έρχομαι γενικώς Γλυφάδα αλλά δεν το είχα δει.
    Α1: Έχει ανοίξει εδώ και 1 μήνα.
    Κάπου εκεί χωρίς περαιτέρω απομακρύνθηκα.
    Εδώ θα ήθελα να τονίσω ότι αυτό το άνοιγμα αν και δίνει πρόσφορο έδαφος για συζήτηση ωστόσο δίνει μία τροχιά αρνητικής διάθεσης στην κουβέντα και γι αυτό σιγά-σιγά θα το εγκαταλείψω. Anyway.

    Πάμε «έξω», δηλ στον ανοιχτό χώρο όπου βλέπουμε άλλες δύο, η ξανθιά με ενδιέφερε. Θα τη λέω Σ (στόχο)
    Ε: Γεια σας (με χαμόγελo)
    Σ: Γεια (με χαμόγελο). Η άλλη σχεδόν γύρισε από την άλλη μεριά.
    E: Να σας ρωτήσω κάτι;… Θέλω μια γυναικεία γνώμη. Ποια είναι η πρώτη σας εντύπωση…. γι αυτό (σηκώνω το μανίκι και του δείχνω ένα tribal τατουάζ που έχω στο χέρι (μεγάλο)
    Α: ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ
    Ε: Α, δηλαδή αν με έβλεπες στο δρόμο με αμάνικο θα έλεγες… αυτός είναι υπερβολικός;
    Α: Εεεε βασικά δεν μου αρέσουν τα τατουάζ στον άντρα.
    Ε: Μάλιστα, είσαι πολύ ειλικρινής. (Γυρίζω στην άλλη)
    Ε: Εσύ τι λες; Παρεμπιπτόντως ήθελα να σου πω ότι μου αρέσει πολύ το βραχιόλι σου. Είναι πολύ γουστόζικο και σου πάει πολύ.
    Σ: Ναι είναι πολύ ιδιαίτερο.
    Ε: Πιάνω το χέρι της από τον πήχη και το σηκώνω να το επεξεργαστώ καλύτερα. «Ναι όντως είναι πολύ ιδιαίτερο. Σου πήρε ώρα να το διαλέξεις ή …»
    Σ:Όχι. Το είδα και το ΠΗΡΑ. (Με χαμόγελο και ελαφρύ γέλιο)
    Ε: Μπαμ μπαμ δηλαδή; (Σπύρο ξέχασα να διαβάσω το μοτίβο!!!)
    Σ: Ακριβώς. Μπαμ μπαμ
    Ε: Ωραία. Λοιπόν;
    Σ: Άρχισε να μου λέει, συζητήσαμε λίγο.
    Αρχίζω το cold reading.
    E: Λοιπόν εσύ φαίνεσαι πολύ ανοιχτός άνθρωπος (στο στόχο). Εσύ (στην άλλη) είσαι λίγο πιο μαζεμένη με τους αγνώστους.
    Σ: Ναι έτσι είναι η φίλη μου.
    Α: Ναι δεν μιλάω εύκολα (ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι)
    Ε: Δεν σημαίνει ότι είναι κατ’ ανάγκη κακό. Εντάξει είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας. Πάντως εσύ (στόχος) είσαι όντως ανοιχτή και μου θυμίζεις τη φίλη μου τη Μαρία. (πέρασμα σε storytelling). Α… τώρα που το θυμήθηκα χθες είχα βγει με τη φίλη μου τη Μαρία για τα γενέθλιά της (DHV1).
    Εκεί τους είπα την ιστορία μου δεν έχει και πολύ σημασία. Αφού την άκουγε προσεκτικά και στο τέλος περίμενα να μου πουν…
    Α: Άκουγε με ένα ύφος σαν να έλεγε «μας δουλεύεις τώρα»
    Σ: Άρχισε και μου έλεγε την δική της εκδοχή. Τελειώνει και εκεί δεν είχα κάτι άλλο καλό να πω. Γυρίζω στο πλάι προς τον Κανέλο. Αφού μου εξήγησε ότι δεν έπρεπε να της αφήσω αφού πήγαινε καλά αλλά να ρωτήσω τα ονόματα και γενικώς να κάνω ψιλοκουβέντα, με παρότρυνε να ξαναπάω αλλά δεν έβρισκα κάτι και το έληξα. Τότε μου λέει: «Πάμε να φύγουμε και φεύγοντας πες ότι πάμε στο Ακρωτήρι και ότι έχουμε κλείσει τραπέζι, μήπως θέλουν να έρθουν. Και μετά κοίτα αν μπορέσεις να πάρεις τηλέφωνο.»
    Αφήνω στη μπάρα που ήταν όρθιες και αρχίζω:
    Ε: κορίτσια εμείς θα την κάνουμε… Χάρηκα πολύ για την γνωριμία.
    Σ: Κι εμείς
    Ε: Πάμε στο Ακρωτήρι που έχει λίγο πιο ζωντανή μουσική…. Μήπως θέλετε να έρθετε μαζί μας; (κοιτάζω το στόχο)
    Σ: Εεεεε, βασικά… γυρίζει και κοιτάει τη φίλη της
    Α: (θράσος ρε φίλε. Δεν μίλαγε όλη την ώρα και όταν ήταν για άρνηση παρατάχθηκε πρώτη γραμμή. Πολύ μου τη δίνουν αυτά). Είμαστε κουρασμένες από τη δουλειά οπότε, το αφήνουμε.
    Ε: (κοιτάω το στόχο) Θέλεις να τα ξαναπούμε;
    Σ: Εεεε, εδώ… (σβησμένη φωνή)
    Ε: Οκ, γειά
    Εδώ θέλω να τονίσω ότι αν ήθελα (και μπορούσα φυσικά γιατί αυτό το σκέφτηκα μετά) θα μπορούσα να ενεργήσω ως εξής:
    Γυρίζω και κάνω δύο βήματα. Ξαναγυρίζω πίσω και της λέω: «Κοίτα μου φάνηκες πολύ ενδιαφέρον άνθρωπος και θα ήθελα πολύ να τα ξαναπούμε. Δεν μπορώ να φύγω έτσι.»
    Άλλος τρόπος. Συγγνώμη μπορώ να δανειστώ τη φίλη σου για ένα λεπτό; Και να την πάω λίγο πιο πέρα. Δεν νομίζω να έλεγε όχι.
    Δεν πειράζει. Τέλος.
    Πάμε Ακρωτήρι. Ο Κανέλο στο δρόμο μου εξήγησε γιατί και πως έπρεπε να τον βάλω μέσα στην κουβέντα. Για να απασχολεί την άλλη όσο θα δούλευα με τον στόχο. Το κρατάμε. Πολύ σημαντικό.
    Πάμε Ακρωτήρι. Βγαίνουμε έξω, ανεβαίνουμε στη γέφυρα.
    Βλέπω δύο που είναι όρθιες στην μπάρα λίγο πιο πέρα με την πλάτη γυρισμένη. Με πίεσε ο Κανέλο να πάω για ζέσταμα, δεν με ενδιέφερε καμία από τις δύο Ξ: ξανθιά, Μ: μελαχρινή.
    Ε: Γεια σας κορίτσια.
    Κοιτάνε αλλά καμία απόκριση
    Ε: Βασικά ήθελα τη γνώμη σας για κάτι. Θα βγαίνατε ποτέ με κάποιον που το λένε Επαμεινώνδα; (γελάω και μόνο που το γράφω)
    Ξ: Ναι. Δεν έχει σημασία το όνομα. (απότομα)
    Βασικά ότι και να λένε το πιέζω λίγο για να συνεχίσει να μιλάει. Σε όλες το έκανα αυτό.
    Μ: (πιο φιλική και πιο αναλυτική). Ναι, θα έβγαινα. Το όνομα δεν έχει καμία σημασία για εμένα.
    Ε: Ωραία, θέλω τη γνώμη σας και για κάτι άλλο. Ποια είναι η πρώτη σας εντύπωση… από αυτό (δείχνω το τατουάζ και σηκώνω το μανίκι λίγο)
    Ξ: Ε σήκωσέ το λίγο πιο πάνω να το δούμε καλύτερα.
    Ε: (κοιτάζω γύρω γύρω) ε, δεν θέλω να με θεωρήσουνε και επιδειξία, γι αυτό. Ορίστε (το ανεβάζω κι άλλο).
    Ξ: Χάλια. Δεν μου αρέσουν τα τατουάζ στον άντρα.
    Ε: Γελώντας, Ευχαριστώ είσαι πολύ ειλικρινής.
    Μ: Ούτε κι εμένα μου αρέσει ιδιαίτερα
    Ε: Εννοείς ότι δεν σου αρέσουν στον άντρα γενικώς;
    Μ: Όχι, όχι. Απλά μου αρέσουν τα λίγο μικρότερα.
    Συνεχίσαμε λίγο την κουβέντα. Καλά πήγαινε, αλλά δεν μου άρεσε καμία από τις δύο και μετά από λίγο έφυγα.

    Πάω στη γέφυρα με τον Κανέλο. Μετά από λίγο περνάει ένα σετ ξανθιά μελαχρινή και κάθεται λίγο πιο πέρα. Μετά από λίγο (και αφού έχει μαζευτεί κι άλλος κόσμος, γενικώς λειτουργώ καλύτερα με πολύ κόσμο) σηκώνομαι και πάω. Στόχος αρχικά ήταν η ξανθιά αλλά μόλις άρχισαν να μιλάνε ο στόχος άλλαξε.
    Ε: Γεια σας κορίτσια. (μιλάγανε και τις διέκοψα)
    Ε: Συγγνώμη δεν ήθελα να διακόψω, αλλά θέλω μία γυναικεία γνώμη.
    Μ: Ορίστε
    Ε: Βασικά χθες έγινε το εξής περιστατικό. Τον βλέπετε το φίλο μου εκεί (δείχνω τον Κανέλο). Τα έχει 2,5 μήνες με μία κοπέλα και χθες βγήκαμε και φίλησε μία άλλη. Αυτό είναι κέρατο;
    Να μην τα πολυλογώ αυτές (δηλαδή η μελαχρινή που απαντούσε αλλά κοίταγε και τη φίλη της για να μην την απομονώσει) ήταν πολύ φιλικές και πήγε μακριά η βαλίτσα. Μετά ήρθε κι ο Κανέλο ο οποίος μπήκε με την ατάκα
    Κ: Έχετε κλέψει το φίλο μου εδώ και αρκετή ώρα.
    Περιληπτικά να αναφέρω τα εξής:
    Μόλις τελείωσε το άνοιγμα έκανα ένα push-pull. «Είστε οι πιο όμορφες κοπέλες που έχω δει… τα τελευταία 15 λεπτά».
    Μετά τους (στη μελαχρινή στην πραγματικότητα) είπα storytelling.
    Έκανα coldreading.
    Παίξαμε το faq, marrie, kill
    Είπα ένα πολύ καλό ανέκδοτο με όχι και πολύ επιτυχία.
    Όταν ήρθε η ώρα να κλείσω της λέω (η ξανθιά μίλαγε με τον Κανέλο). Θέλεις να τα ξαναπούμε;
    Μ: σηκώνει τους ώμους της και κοιτάει κάτω. Δεν έχω πρόβλημα.
    Ε: Ωραία πως θέλεις να γίνει; Να ανταλλάξουμε τηλέφωνα;
    Μ: Κοίτα δεν έχω τηλέφωνο γιατί είμαι σε μια φάση που το έχω διακόψει (τρίχες, δεν τα τρώω αυτά στα 30. Στα 20 μπορεί)
    Ε: Έχεις κάποιον εναλλακτικό τρόπο επικοινωνίας;
    Μ: Έχω e-mail
    E: Κοίτα, αν δεν θέλεις να τα ξαναπούμε δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν θέλω να πιέζεσαι.
    Μ: Όχι, έχω e-mail.
    Τελοσπάντων ανταλλάξαμε e-mail και θα της στείλω. Θα γράψω νεότερα.
    Φεύγουμε πάμε μέσα στο μπαρ. Γίνεται της κολάσεως από κόσμο.
    Ανοίγω άλλο ένα σετ των δύο στο μπαρ. Η μία δεν μίλησε καθόλου (στόχος) και έκανε και μια χαρακτηριστική κίνηση ότι δεν την ενδιέφερε καθόλου να πιάσει κουβέντα. Αφού άκουσα τη γνώμη της φίλης της (λίγο βαριά μου έπεφτε), πάω πίσω στον Κανέλο.
    Μετακινούμαστε. Βλέπω άλλο ένα σετ των 2 στο μπαρ 8-9 πολύ καλή περίπτωση (αλλά η μουσική πολύ δυνατή). Επίσης ήταν αρκετά μικρές (μπορεί γύρω στα 20). Επειδή κουράστηκα με τα ίδια ανοίγματα είπα για αλλαγή να κάνω ένα direct approach. Σ: στόχος, Α: άλλη
    Ε: Γεια σας κορίτσια. (Γυρίζω στο στόχο αλλά χωρίς να απομονώνω την άλλη). Βασικά ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Φαίνεσαι γυναίκα που προσέχει τον εαυτό της (εκεί άρχισαν οι ταχυπαλμίες, δεν ξέρω γιατί). Προσέχεις τα μαλλιά σου και γενικώς ήθελα να σε ρωτήσω τι κάνεις για να διατηρείσαι σε φόρμα;
    Σ: Συγγνώμη αλλά τα προσωπικά μου δεν τα λέω στον καθένα
    Ε: Εννοείς ότι είναι προσωπικό να ασχολείσαι με το χορό, με τον αθλητισμό ή…είπα κι άλλα
    Σ: Μπαλέτο. (μονολεκτικά)
    Ε: Ωραία. Απομακρύνομαι λίγο, ξαναπλησιάζω. Να ρωτήσω κάτι ακόμα;
    Σ: Άντε για ρώτα κι αυτό να δούμε
    Εδώ με τον τρόπο άρχισα να ξενερώνω. Γενικώς δεν τα πάω τα ψώνια και αυτή ήταν σίγουρα σε αυτή τη συνομοταξία. Ωστόσο συνεχίζω.
    Ε: Έκανα ένα από τα opener δεν θυμάμαι πιο
    Σ: Απαντάει και γυρίζει από την άλλη. Οπότε αρχίζω και συζητάω με τη φίλη της η οποία όμως ήταν τελείως άβγαλτη. Δεν μου έβγαινε. Κάποια στιγμή γυρίζει ο στόχος και φεύγει.
    Α: Έδιωξες τη φίλη μου.
    Ε: Ε, δεν νομίζω ότι ήμουν και τόσο αντιπαθητικός ώστε να τη διώξω. Καμιά τουαλέτα θα πήγε; Θέλεις να πάω να τη φέρω πίσω;
    Α: Όχι, όχι τον ξέρει μόνη της το δρόμο.

    Πάω στον Κανέλο, κάνουμε μια βόλτα μέσα στο κλαμπ. Άνοιξε ο Κανέλο μερικές, άνοιξα εγώ άλλες δύο για 30sec (δεν πιάνεται), anyway. Όπως γυρνάγαμε βλέπω δύο να χορεύουν η μία 8,5. Προσπερνάμε μετά από 5 λεπτά που ξαναπεράσαμε από εκεί η φίλη της μίλαγε με έναν άλλο και το 8,5 είχε κάτσει και κοίταγε το κινητό της. Φοβερό έτσι; Wingman μου έγινε ένας άγνωστος. Ιδανική περίπτωση.
    Ε: Γεια να σου κάνω μια ερώτηση. Κάνω το opener με το T-shirt.
    A: Απαντάει αναλυτικά.
    Ε: Αφού τελείωσε κάνω ότι μόλις είδα το σκουλαρίκι της που ήταν εντυπωσιακό. Πολύ ωραία σκουλαρίκια.
    Α: Σου αρέσουν; Τα ίδια φόραγε και μία στην Γιουροβίζιον αλλά εγώ τα διάλεξα πριν από αυτήν.
    Συνεχίζουμε την κουβέντα. Κάποια στιγμή λοιπόν έρχεται ένας φίλος των κοριτσιών και χαιρετιούνται ιδιαίτερα εγκάρδια. Γυρίζω πίσω στον Κανέλο.
    Κ: Σε ποιο σημείο βρισκόσαστε;
    Ε: Του λέω όλο το story
    Κ: Πήγαινε πίσω και πες ότι χάρηκες πολύ και ότι θα ήθελες να συνεχίσετε τη συζήτησή σας αλλά φαίνεται ότι τώρα δεν γίνεται. Και κάνε close. Ούτε παρακαλάς ούτε τίποτα.
    Πάω πίσω μετά από 2 λεπτά συνολικά αφού έφυγα.
    Ε: Γεια. Ωραία ήταν η συζήτησή μας και θα ήθελα να τη συνεχίσουμε αλλά φαίνεται ότι είναι λίγο δύσκολο τώρα.
    Α: Όχι, όχι. Η παρέα είναι παρέα δεν υπάρχει πρόβλημα.
    ΚΕΡΑΥΝΟΣ. Λίγο έλειψε να μην καταλάβω τι μου έλεγε. Γύρισε ελαφρώς προς το μέρος μου.
    Push pull (ίδιο με το προηγούμενο)
    Πριν το τελειώσω άρχισε να αυτοθαυμάζεται.
    Περίμενε της λέω δεν τελείωσα… το τελευταίο τέταρτο.
    Α,,,χαχα. Καλά και το τελευταίο τέταρτο δεν είναι άσχημο
    Της κάνω storytelling
    Πάω να κάνω το faq marry kill αλλά αυτό δεν ήθελε να το παίξει.
    Ο προηγούμενος φίλος της που έχει έρθει μαζί με άλλους 2 νομίζω έχει μείνει στον αέρα και κοιτάζουν (αυτά μου τα είπε ο Κανέλο, εγώ πρόσεχα την κοπέλα)
    Κάποια στιγμή μου λέει: Ο φίλος σου έχει μείνει μόνος του.
    Ε: Ναι, βασικά είναι ώρα να φύγουμε. Θα είχαμε φύγει ήδη αλλά έπιασα συζήτηση μαζί σου.
    Α: Θα πάτε πουθενά αλλού μετά;
    Ε: Μπα δεν νομίζω, έχει περάσει η ώρα, έχουμε και ταξίδι, εγώ μένω Βριλήσσια και ο φίλος μου Χαλάνδρι . Άλλωστε το πρωί έχω μάθημα. Θέλεις να τα ξαναπούμε εκτός;
    Α: Ε, εδώ συχνάζωωωωω εγώ.
    Δεν νομίζω ότι ήθελε να φύγω αλλά αφενός είχα καεί και αφετέρου έπρεπε να φύγω γιατί δουλεύουμε κιόλας. Καληνύχτησα και φύγαμε.

    Εδώ θέλω να τονίσω ότι όλα αυτά τα πλησιάσματα είναι προϊόν του Κανέλο. Αυτός με καθοδηγούσε σε όλη την πορεία. Επίσης αυτά που ακολουθούν μετά το άνοιγμα μου τα είπε την δεύτερη μέρα το απόγευμα.
    avatar
    Ζυγός
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1237
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2008

    Δεύτερη μέρα με Canello Empty Απ: Δεύτερη μέρα με Canello

    Δημοσίευση  Ζυγός Σαβ 12 Ιουν - 8:22:58

    [qoute="labros"]Εδώ θέλω να τονίσω ότι όλα αυτά τα πλησιάσματα είναι προϊόν του Κανέλο. Αυτός με καθοδηγούσε σε όλη την πορεία. Επίσης αυτά που ακολουθούν μετά το άνοιγμα μου τα είπε την δεύτερη μέρα το απόγευμα.[/quote]

    Θα είναι ενδιαφέρον αν μας εγραφες και ποια είναι αυτά που σου είπε και ο Κανελο, ωστε να έχουμε σφαιρική άποψη.

    Spyros Kontis έγραψε:Ο τίτλος "Πως να έχετε όποια γυναίκα θέλετε" είναι ένας φανταχτερός και ακραίος τίτλος ο οποίος
    αντικατοπτρίζει μια εφηβική φαντασίωση της πλειοψηφίας των ανδρών.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ζυγός στις Τρι 13 Δεκ - 3:53:36, 2 φορές συνολικά
    avatar
    Canello
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 255
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010

    Δεύτερη μέρα με Canello Empty Απ: Δεύτερη μέρα με Canello

    Δημοσίευση  Canello Κυρ 13 Ιουν - 8:19:44

    Λάμπρο το γεγονός ότι μπορείς και θυμάσαι και αναλύεις σε τέτοιο βαθμό τα interactions είναι πολύ καλό.Θα σε βοηθήσει τόσο στο να κάνεις εποικοδομητικό feedback όσο και κατά τη διάρκεια του interaction στο να πετάς τις σωστές ρουτίνες στην κατάλληλη στιγμή.Τελικά η ενασχόλησή σου με το σκάκι έχει ένα θετικό αντίκτυπο!!
    Τα λέμε.

    Canello
    avatar
    DimitrisG


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2011

    Δεύτερη μέρα με Canello Empty Απ: Δεύτερη μέρα με Canello

    Δημοσίευση  DimitrisG Κυρ 29 Απρ - 5:59:17

    ..θα μπορουσατε να αναφερετε τι ενοειται ακριβως με την ορολογια " faq marry kil l" (Πάω να κάνω το faq marry kill αλλά αυτό δεν ήθελε να το παίξει. ) Προφανως ειναι καποιο παιχνιδι αλλα αν μπορουσαμε να εχουμε περισσοτερες λεπτομεριες θα ηταν κατατοπιστικοτατο για ολους.

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 2:33:39