Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


2 απαντήσεις

    Πρωτο και δευτερο μαθημα με Canello

    avatar
    afthentikos27


    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2008

    Πρωτο και δευτερο μαθημα με Canello Empty Πρωτο και δευτερο μαθημα με Canello

    Δημοσίευση  afthentikos27 Κυρ 13 Ιουν - 2:01:03

    Καλησπερα και από εμενα φιλοι συναγωνιστές.
    Λογω μεγαλου φορτου σε δουλεια και ενα μικρο προβλημα υγειας καθυστερησα να γραψω για την εμπειρια μου στα μαθηματα με canello.
    Πρωτα από ολα θα ηθελα να τονισω οτι ειδικα το θεμα ανοιγμα και γενικα γυναικες ο καθενας μας το βλεπει απο διαφορετικη σκοπια.Το προβλημα σε εμενα ηταν συνισταμενη δυο θεματων.Ο φόβος του να κανω ανοιγμα διοτι σκεφτομουν την απόρριψη (μιλαω σε αοριστο διοτι εχει σημασια για τη συνεχεια) Very Happy και το δευτερο οτι δεν ειχα πως να ξεκινησω μια κουβεντα.Παρότι ειχα παρει εδω και καιρο το βιβλίο του Σπυρου ο φοβος ειχε υπερισχυσει και δεν ειχα προχωρησει περισσότερο αλλα σπασμωδικα.
    Οποτε παμε στα μαθηματα.Στο πρωτο μαθημα πηγαμε για καφε στην εθνικη άμυνα και εκει ο canello μου εξήγησε καποια πραγματα για το πως κανουμε ανοιγμα και τη λεμε.ΠΧ παμε με χαμογελο ΠΑΝΤΑ ηρεμα και ξεκιναμε με καποιες ερωτησεις την κουβεντα.πχ <<καλησπερα παιδια θα ηθελα μια γυναικεια γνωμη.Προτιματε οι αντρες να φορανε πουκαμισο η t shirt?>> και διαφορα αλλα.
    Μετα πηγαμε δια την πρακτικη άσκηση σε ενα μπαρακι.Εκεί μέχρι να κανω ανοιγμα σε σετ τον ταλαιπωρησα τον canello.Πηγαινε αυτος... οχι εγω, μεχρι που τα καταφερε.
    Στο πρωτο σετ παω και η συνεχεια εχει ως εξής (Εγω Ε Κοπελα1 Κ1 Κοπελα 2 Κ2)
    Ε <<καλησπερα παιδια συγνωμη για την ενόχληση θα ηθελα μια γυναικεια άποψη.Οι γυναικες προτιμουν τους άντρες που μικροδειχνουν η αυτους που μεγαλοδειχνουν?>>
    Κ1 δεν εχει σημασια
    Κ2 ποσο χρονων εισαι?
    Ε 29
    Κ2 <<καλα παρτο αλλιώς>> και σηκωθηκε και εφυγε!!!
    Εδώ μαλλον δεν με πιστεψε επειδη μικροδειχνω πολύ αλλα δεν πειραζει.
    Αποτελεσμα ηταν να φυγω αφου τους ευχηθηκα καλη συνεχεια.
    Στη συνεχεια της βραδιας εκανα καποια ανοιγματα αλλα πολύ γρηγορα το σταματαγα διοτι ειχα αγχος για το τι θα πω στη συνεχεια και δεν ειχα ακομα και εμπειρια στο ανοιγμα οποτε το αγχος με κατεβαλε .
    Παμε στο δευτερο μαθημα
    Αφου πηγαμε για καφε οπου ο canello μου εξηγησε καποια πραγματα παλι για το ανοιγμα πως το προχωραμε στη συνεχεια(πολυ σημαντικο για εμενα) πως δημιουργουμε ελξη κλπ πηγαμε σε ενα μπαρακι.
    Εκει πιο γρηγορα απο την προηγουμενη φορα ξεκινησα τα ανοιγματα.
    Πηγα πρωτα σε ενα σετ τριων κοριτσιων
    Ε <<Καλησπερα παιδια.Θα ηθελα μια γυναικεια αποψη.Προτιματε τους αντρες ξυρισμενους η αξύριστους?>>
    Κ1 αξυριστους
    Κ2 αξυρισοτυς
    Κ3 αξύριστους ειναι πιο σεξυ!!
    Προσεξα οτι η 3 ειχε ορεξη αλλα επειδη δεν ηξερα πως να συνεχισω(παλι τα ιδια) τις ευχηθηκα καλη διασκεδαση και το εκοψα
    Μετα πηγα σε ενα αλλο σετ οπου εκει ειχαμε τα καλα
    Οι κοπελες ηταν του 8 και οι δυο
    Παω με ΧΑΜΟΓΕΛΟ απο ΜΠΡΟΣΤΑ και ξεκινω
    Ε <<Καλησπερα παιδια.Θα ηθελα μια γυναικεια αποψη.Προτιματε τους αντρες ξυρισμενους η αξύριστους?>>
    Κ1 ξυρισμενους
    Κ2 ξυρισμενους. Εσενα τη πιστευεις οτι σου παει?
    Ε <<επειδη μικροδειχνω πιστευω μια μεση κατασταση ουτε ξυρισμενος ουτε αξυριστος>>
    Κ2 συμφωνω
    Μετα επειδη παλι δεν ηξερα πως να συνεχισω τις αφησα αφου τις ευχηθηκα καλη διασκεδαση
    Γενικα τις ειδα πολυ ορεξατες αλλα υπηρχε προβλημα στη συνεχεια πραγμα που πρεπει να εξασκησω
    ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ
    Μετα απο κανα δεκαλεπτο παει ενας τυπος στις δυο προηγουμενες (σωμα γυμνασμενο και γενικα οι γυναικες θα τον χαρακτηριζαν ωραιο παιδι)
    και παει απο ΠΙΣΩ και χωρις χαμογελο.Κατι λεει και γυριζει πρωτα η 2 και μετα η 1 του ριχνουν δυο ακρως περιφρονητικα βλεματα και φευγει με την ουρα στα σκελια.
    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο CANELLO. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙΣ.
    Επειτα σε ενα αλλο σετ απο τεσσερις κοπελες οι τρεις του 9 η μια του 6 αυτη του 6 κοιταξε να με διωξει οσο πιο γρηγορα μπορουσε.
    Το συζητησα με canello και λεγαμε οτι σε τετοιες παρεες η πιο ασχημη θα κοιταξει να κανει χαλαστρα οποτε θελει προσοχη.
    Η βραδια τελειωσε με αλλα δυο ανοιγματα.
    Οποτε περιμενω τριτο μαθημα οπου θα δωσουμε μεγαλυτερη εμφαση στα μετα του ανοιγματος και στο κλεισιμο.
    Το θετικο ειναι οτι πια δεν εχω προβλημα στο ανοιγμα το αγχος μου εχει φυγει σε μεγαλο βαθμο και πρεπει να επικεντρωθω στη συνεχεια και στο κλεισιμο
    To be continued
    avatar
    grigoris88


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2013

    Πρωτο και δευτερο μαθημα με Canello Empty Απ: Πρωτο και δευτερο μαθημα με Canello

    Δημοσίευση  grigoris88 Τετ 20 Φεβ - 14:20:32

    Επειτα σε ενα αλλο σετ απο τεσσερις κοπελες οι τρεις του 9 η μια του 6 αυτη του 6 κοιταξε να με διωξει οσο πιο γρηγορα μπορουσε.
    Το συζητησα με canello και λεγαμε οτι σε τετοιες παρεες η πιο ασχημη θα κοιταξει να κανει χαλαστρα οποτε θελει προσοχη.

    σε τέτοια φάση δεν μπορείς να κάνεις άνοιγμα στην άσχημη σε φάση "είδα απο μακρυά τα σκουλαρίκια σου" ξέρω εγώ και στην συνέχεια να αλλάξεις στόχο στις/στην άλλη και έτσι η άσχημη που στην αρχή χάρηκε που της μίλησες τώρα ζηλεύει που μιλάς στην/στις φίλες της και η φίλη/φίλες της νιώθοντας ότι σε θέλει και άλλη ψήνονται παραπάνω. ή λέω βλακείες;

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 2:33:37