Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


4 απαντήσεις

    Μάθημα 1 + 2

    ser_libertine
    ser_libertine


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
    Ηλικία : 38
    Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ

    Μάθημα 1 + 2 Empty Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  ser_libertine Παρ 9 Ιουλ - 8:11:57

    Μέρα Πρώτη

    Βρισκόμαστε με Canelo και πάμε για καφέ. Εκεί μιλάμε γενικά για το τι θέλω από το πρόγραμμα, για το επίπεδο μου, για τις γυναίκες και την ψυχολογία τους.
    Μετά από κανένα 2 ωρο. Πηγαίνουμε γκάζι για πρακτική. Προτιμώ το γκάζι, μιας και μένω Πανόρμου και εκεί θα κόμπλαρα περισσότερο…
    Στο Γκάζι πηγαίνουμε σε ένα αρκετά μεγάλο μαγαζί όπου είχε αρκετά σετ μέσα. Προσωπικά κομπλάρω με τα μεγάλα σετ, δηλαδή πάνω από 2 άτομα!!!
    Ο Canelo για να με ξεκομπλάρει μίλησε σε ένα 3πλό δίπλα μας στο μπαρ. Το αρνητικό του μαγαζιού είναι ότι φαίνεσαι από παντού και εμείς ήμασταν στο κέντρο, οπότε φαινόταν όταν κάναμε κάτι. Επίσης το προσωπικό πρέπει να έχει σταμπάρει τον Canelo!!! Χα Χα!!!
    Με τα πολλά πήγα και μίλησα σε ένα 2πλό σετ. Ήταν 6άρια (το πολύ), αλλά αυτό με έκανε να νιώθω πιο άνετα. Κολλάω όταν είναι 7άρια και πάνω… Έκανα open με το μοτίβο «χωρισμός με SMS». Μίλησα κανα 10’ και έφυγα. Είχα θετικές αντιδράσεις, αλλά κόλλησα στην συνέχεια. Ούτως ή άλλως ο σκοπός της βραδιάς ήταν τα ανοίγματα. Μετά είχα κομπλάρει αρκετά γιατί πίστευα ότι μας κοίταζε όλο το μαγαζί…
    Μετά από αρκετή ώρα, και ενώ είχαμε αλλάξει σημείο μέσα στο μαγαζί, μας βλέπει μία παρέα και μας φωνάζει. Ήμασταν όρθιοι, και μας πρότειναν να κάτσουμε μαζί τους. Ήταν mix-group, 1 αγόρι (πολύ καλό παιδί) και 3 κοπέλες. Η μία πιστεύω 8άρι (αυτή μας φώναξε) μία 7άρα (για μένα τουλάχιστον) και ένα… άνευ αξιολόγησης (κάτω από 5).
    Συστηθήκαμε, μιλήσαμε για διάφορα θέματα. Θα πηγαίνανε Μύκονο οπότε είχαμε καλό θέμα. Σε κάποια φάση το 8άρι άλλαξε συμπεριφορά, και από flirty γύρισε άμυνα, και μας είπε ότι είναι με το αγόρι (ψέμα). Έφυγε μετά από λίγο με το <5… Το 7άρι (που ήταν και ο στόχος μου, ευτυχώς έχουμε διαφορετικά γούστα με Canelo!!!), ήρθε και έκατσε δίπλα μου. Είχαμε πιο πολλά να πούμε, γιατί μάλλον θα σπουδάζουμε στην ίδια πόλη στην Αγγλία από Σεπτέμβρη. Ζήτησα χαλά το νούμερό της και ανταλλάξαμε νούμερα. Τώρα που γράφω της έστειλα SMS (γνωριστήκαμε Τρίτη, έχουν περάσει 3 μέρες…). Ρώτησα γενικά τι κάνει, απάντησε ότι τώρα δουλεύει, και αν θέλω να πάμε για ποτό από βδομάδα!!
    Όσο μιλάγαμε στο μεταξύ άκουσε η μία σερβιτόρα με τι ασχολούμαι και ζήτησε το τηλέφωνό μου (DHVαπό σπόντα!!!)
    Το κακό είναι ότι εκεί κάτσαμε πολύ ώρα και δεν πρόλαβα να κάνω άλλα ανοίγματα.. (θα έχανα και το μετρό..το οποίο τελικά έχασα!!!)

    Μέρα Δεύτερη.

    Βρεθήκαμε κατευθείαν στο Γκάζι. Κάναμε debriefing της προηγούμενης βραδιάς και ο Canelo μου έκανε κάποιες παρατηρήσεις. Μία συμβουλή από εμένα, να έχετε κάνει λίγο διάβασμα σε μοτίβα κτλ, γιατί καλό είναι να μην χάνετε χρόνο με θεωρητικά ζητήματα. Εγώ είχα καιρό να ξεσκονίσω τα χαρτιά μου οπότε μιλήσαμε λίγο για ρουτίνες κτλ.
    Μετά πήγαμε σε ένα μπαράκι κοντά με πολλά σετ μέσα και σε μεγάλη έκταση. Εκεί ήταν πιο σκοτεινά τα πράγματα οπότε είχαμε άνεση για κυκλοφορία. Εγώ είχα πάλι κομπλάρει. Ο Canelo έκανε ένα άνοιγμα σε μία παρέα με 7άρια-8άρια… δεν ήταν ακόμα σε mood οπότε το άφησε σύντομα. Μετά άνοιξε ένα σετ και όσο μίλαγε εκεί εγώ πήγα σε ένα άλλο σε άλλο σημείο του μαγαζιού. Ήταν 2 7αράκια και τους έκανα άνοιγμα με «φιλί = κέρατο», με κοιτάγανε περίεργα οπότε έκανα λίγο πλακίτσα για να χαλαρώσουν. Με κοιτάνε,
    Κοπέλες: γκάλοπ κάνεις?
    Εγώ: βασικά ριάλιτι κάνουμε οπότε να χαμογελάτε πάνω από τον ώμο μου και να απαντάτε καθαρά.
    Κ: Α οκ!!! Ποια ήταν η ερώτηση
    Μπλα, μπλα.
    Κ: α να!! Έρχεται και μία παντρεμένη φίλη μας, ρώτα και αυτή.
    Μπλα μπλά,
    Εκεί κάπως είχα αρχίσει να τις κουμαντάρω και να επικεντρώνομαι σε μία… Τότε όμως η καταστροφή!!
    Κ: Τώρα μπήκε και η υπόλοιπη παρέα!! Ρώτα τους.. (άλλες 5 κοπέλες και 2 αγόρια!!!). Τους απαντάω ότι πρέπει να φέρω και άλλους από το συνεργείο γιατί δεν τα βγάζω πέρα μαζί τους!!! Και έφυγα!!

    Αλλαγή μαγαζιού. Το 2ο είχε 2 ορόφους οπότε κάναμε game πιο άνετα. Εκεί άνοιξα ένα 2πλό σετ, μιλήσαμε λίγο χαλαρά αλλά πρέπει να είχαν κάτι σοβαρό γιατί ήταν σαν τσακωμένες. Τις ξαναπλησίασα αργότερα και ήταν πιο επιθετικές οπότε τις άφησα.
    Αλλάζω όροφο. Σταμπάρω ένα περίεργο σετ!!! 2 τριαντάρες (6αράκια) και μία 60άρα!!! Το μαγαζί τίγκα στα 18χρονα, και όμως μόνο αυτές χορεύανε. Οπότε εκεί πήγα. Καλή κουβέντα, πολλά neg στις 30άρες γιατί η 60άρα ήταν πιο ξεπεταγμένη. Μιλήσαμε για διάφορα, ίσως μπορούσα να πάρω ένα τηλέφωνο από την πιο συντηρητικά 30 άρα, αλλά μου έκανε σήμα ο Canelo και φύγαμε.

    Θα σας ενημερώσω από βδομάδα για την Τρίτη μέρα μας.

    Libertine
    avatar
    Spyros Kontis
    Διαχειρηστής
    Διαχειρηστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 1857
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2008

    Μάθημα 1 + 2 Empty Απ: Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  Spyros Kontis Παρ 9 Ιουλ - 8:53:53

    Κοπέλες: γκάλοπ κάνεις?
    Εγώ: βασικά ριάλιτι κάνουμε οπότε να χαμογελάτε πάνω από τον ώμο μου και να απαντάτε καθαρά.
    Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    dreamguard
    dreamguard
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

    Μάθημα 1 + 2 Empty Απ: Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  dreamguard Παρ 9 Ιουλ - 12:17:57

    Όσο μιλάγαμε στο μεταξύ άκουσε η μία σερβιτόρα με τι ασχολούμαι και ζήτησε το τηλέφωνό μου (DHVαπό σπόντα!!!)
    με τι ασχολείσαι?

    ser_libertine
    ser_libertine


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008
    Ηλικία : 38
    Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ

    Μάθημα 1 + 2 Empty Απ: Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  ser_libertine Κυρ 11 Ιουλ - 18:12:30

    βασικα κυριος ασχολουμαι με διοργανωση event. Ομως εχω ξεκινίσει να κάνω Management,PR και Media relations για θεατρικές ομάδες. Και η κοπέλα έτυχε να συμμετέχει σε μία ομάδα, οπότε ήρθε στο τραπέζι χύμα και είπε: Συγνώμη άκουσα το τί κάνεις και θέλω τη βοήθειά σου. Μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνό σου να σε πάρω? DHV εκεί, οτι είχα κάρτα μαζί μου οπότε είδε και η παρέα...
    Και το αναφέρω γιατί είναι DHV να έρχονται στο άσχετο και να ζητάνε το νουμερό σου... (ιδικά όταν στο set, το αγόρι είναι ηθοποιός και η μία κοπέλα έχει αδελφή ηθοποιό) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cyclops
    dreamguard
    dreamguard
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 134
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

    Μάθημα 1 + 2 Empty Απ: Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  dreamguard Κυρ 11 Ιουλ - 22:47:34

    ωραίος !!!
    avatar
    Canello
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 255
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010

    Μάθημα 1 + 2 Empty Απ: Μάθημα 1 + 2

    Δημοσίευση  Canello Τρι 13 Ιουλ - 3:22:23

    H πρώτη μέρα πήγε πολύ καλά.Το καθιστό σετ το χειρίστηκες μια χαρά κ γι αυτό έκλεισε κιόλας.Το sticking point που είδα εγώ είναι να ανοίγεις περισσότερα σετ.Στόχευε στη διάρκεια όχι στην τελειότητα.Θυμάσαι το πρώτο τριπλό σετ που έκανα?δεν μπόρεσα να πάω πέρα από το άνοιγμα.Στο αμέσως επόμενο που ήταν και οι δύο ωραίες έφτασα στο hookpoint εύκολα και είχα πολύ attraction και από τις δύο.Έκανα qualify στη λάθος κοπέλα βέβαια αλλά αυτό άλλο θέμα παρόλαυτά γίναμε φίλοι στο fb σαν παρέα.
    Δεν τρέχει τίποτα κ να χαθεί κανένα σετ.Το θέμα είναι εσύ στη διάρκεια τησ βραδιάς να μπορέσεις να ξεκολλήσεις κ να πιάσεις όσο το δυνατό μεγαλύτερη απόδοση,όσο πιο κοντά στο καλύτερό σου.Αν ένα σετ σου δημιουργεί πίεση,μην την αφήνεις να σε καταβάλει,επέστρεψέ την πίσω.Πες της ΄δε μου φαίνεσαι για κοπέλα που βγαίνει συχνά έξω' ή 'το αισθάνομαι,νιώθεις αμηχανία τώρα' ή 'είσαι πολύ προβλέψιμη΄ή κάτι τέτοιο,με χαμόγελο πάντα.Κ μετά φύγε αν θέλεις.Το θέμα είναι να μη σε 'ρουφήξει' το σετ.Άνοιγμα άνοιγμα μέχρι να πιάσεις hookpoint.Mετά ξέρεις τι να κάνεις.
    Ο καλύτερος τρόπος για να πάει καλά μια βραδία είναι το ζέσταμα.Και να θυμάσαι όπως και σε όλα τα αθλήματα 'όσο καλύτερος ο παίχτης τόσο περισσότερο ζέσταμα θέλει'.Οπότε μη σε νοιάζει να χάνεις σετ.Προχώρα.

    Canello

    p.s.:στείλε μην να κανονίσουμε για την επόμενη φορά.

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 1:55:41