Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


    Εντυπωσεις απο μαθημα με canello.

    avatar
    palvtec


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2010

    Εντυπωσεις απο μαθημα με canello. Empty Εντυπωσεις απο μαθημα με canello.

    Δημοσίευση  palvtec Παρ 20 Αυγ - 10:37:54

    Καταρχήν να πω μια καλησπερα,

    δεν είμαι πολυ καιρό μέλος του φόρουμ και γενικά δεν είχα και πολλά πράγματα να πω, γι'αυτο και δεν συμμετείχα και καθόλου. Μετά που διάβασα το βιβλίο του Σπύρου και κάποια πραγματάκια απο το φόρουμ, μου φάνηκαν ενδιαφέροντα λόγω του οτι παρουσιάζεται γενικά μια διαφορετική αντίληψη περι του θέματος! και ειπα να παρακολουθήσω και γω κάποια μαθήματα να δω απο πρωτο χέρι τι παίζετε και οι εντυπώσεις ηταν πολυ θετικές!

    Πρώτη μέρα με canello είπαμε αρκετά πράγματα θεωρητικά, μου εξήγησε τους κανόνες του παιχνιδιού η αλήθεια είναι οτι ψιλοπελάγωσα λίγο και κόλησα.
    Ο canello προσπάθησε να με σπρώξει λιγο να προχωρησω σε ανοίγματα αλλά βλέποντας οτι δεν τραβάει η ομάδα συνεχισάμε με θεωρία και είπαμε να το αφήσουμε για την επόμενη.

    Δεύτερη μέρα, άλλη φάση, μετά απο αρκετή προτροπή του canello άρχισα τα ανοίγματα. Πρώτο άνοιγμα άγχος αρκετό και θεωρητικά επιτυχημένο. Δεύτερο άνοιγμα λιγότερο άγχος πάλι επιτυχημένο... Μετά η ψυχολογία άρχισε να αλλάζει... άρχισα να το διασκεδάζω, παρατηρούσα αντιδράσεις και απλα διασκέδαζα με αυτές!!! Κάποια στιγμή ψιλοκουράστηκα προς το τέλος της βραδιάς είναι η αλήθεια, αλλά με τον canello δίπλα έκανα αλλα δυο ανοίγματα. Στο συνολο πρέπει να εκανα γύρω στα δέκα με δώδεκα! Καθόλου άσχημα για μένα που στη σκέψη και μόνο αγχωνόμουν!

    Γενικά κατ'εμέ όλη η βραδιά στέφθηκε με επιτυχία.
    Θα ήθελα να συνεχίσω και αλλο τα "μαθήματα" αλλα λίγο η ζέστη λίγο οι υποχρεώσεις το άφησα για κάποια αλλη φορά.
    Αυτά προς το παρόν...

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 3:00:02