Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


2 απαντήσεις

    ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO

    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO Empty ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO

    Δημοσίευση  gamer Σαβ 28 Αυγ - 6:46:24

    Λοιπον την πρωτη μέρα πήγαμε με τον Canello σε μια ήσυχη καφετέρια και κάναμε θεωρία γιά τέσσερις ώρες
    Εκεί κατάλαβα τις γνώσεις που έχει πάνω στο θέμα και πόσο αποτελεσματικά ξέρει να τις χρησιμοποιεί στη συνέχεια της πρακτικής.
    Στην αρχη πήγαμε σ ένα μπαράκι στο γκάζι, πιστεύα πως το ανοιγμα θα ηταν εύκολο αλλα τελικά είχα αρκετά άγχος.
    Με βοήθεια του Canello πηγα σε δύο κυρίες (η μια ήταν πιό μεγάλης ηλικίας <_ 30) και τις είπα
    πωσ θα ήθελα μια γυναικεία γνώμη... όταν ένας άντρας χωρίσει με την κοπέλα του μετά από πόσο καιρό πρέπει να τα φτιάξει με την κολλητή της;
    Μου είπαν την γνώμη τους αλλά δεν μου ερχόταν κάτι άλλο και έφυγα...
    Το δεύτερο ανοιγμα έγινε στο ίδιο μπαρακι μετα από λίγο πήγα σε δυο πολύ ωραίες γυναίκες στο μπαρ, εκανα το ίδιο ανοιγμα ... μου είπαν την γνώμη τους η καθεμία ( οτι δν πρέπει να κανω κάτι κ τέτοια....) κ μέτα τους λέω: δεν πιστευω να νομίζετε πως ήρθα εδώ γι αυτό το λόγο...
    κ αμέσως σκάνε στα γέλια μετά τουσ λέω μια ιστορία κ μια αρχισε να μου λέει οτι ειμαι καταπληκτικός τύπος κ τέτοια... ομωσ είχα ενθουσιαστεί κ δεν το συνέχισα για πολύ συστηθήκαμε μου είπαν οτι εκεί ήταν το στέκι τους και έφυγα.Αν και ο Canello μου είπε πως έπρεπε να μείνω κ να μην ενθουσιάζομαι εύκολα κ εχει δίκιο γιατί μόνο έτσι μπορείς να καταφέρεις κάτι...Η ψυχολογία μου είχε ανέβει κ μετά από λίγο έκανα κ άλλο ένα άνοιγμα:αν προτιμάνε ο άντρας να είναι ξυρισμένος η αξύριστος... αλλα δεν μου άρεσαν κ πολύ κ μετά φύγαμε...Στο άλλο μπαράκι έκανα το άνοιγμα με το μπλουζάκι- πουκάμισο σε τρεις κοπέλες ... αλλά απ την πίεση είχα αρχισει να κουράζομαι κ έφυγα μετά από λίγο...
    Την δευτερη φορά πήγα με πολύ καλύτερη ψυχολογία κ κάναμε αρκετά ανοίγματα...
    Γιά ζέσταμα ρώτησα δυο κοπέλες αν προτιμουν να πάνε διακοπές μύκονο η σαντορίνη... μιλήσαμε λίγο κ μέτα έφυγα.
    Στη συνέχεια έκανα αρκετά ανοίγματα με πολύ καλύτερη επιτυχία, χωρίς άγχος και χωρίς πίεση...
    Με τη βοήθεια του Canello πιστεύω πως τώρα είμαι σε θέση να μιλήσω σε οποιαδήποτε γυναίκα χωρίς άγχος και είμαι άνετος, αλλά και το πιο σημαντικό είναι πως όντωσ τώρα το κάνω για μένα και μπορω να πω πως το διασκεδάζω χωρίς ναι παίρνω τίποτα προσωπικά και μην με ενοχλεί ότι κ να μου πουν..
    Πιστευω πως οι γνωσεις που πηρα ήταν πολυ σημαντικές και θα προσπαθω να τις αξιοποιήσω με κάθε ευκαιρία που μου δίνεται...
    avatar
    Canello
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 255
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010

    ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO Empty Απ: ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO

    Δημοσίευση  Canello Σαβ 28 Αυγ - 9:53:13

    Kαι επίσης ότι στα επόμενα ανοίγματα τη δεύτερη μέρα αντάλλαξες facebook με δύο κοπέλες.. Wink
    avatar
    gamer
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 354
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO Empty Απ: ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕ CANELLO

    Δημοσίευση  gamer Παρ 30 Δεκ - 1:40:39

    ΝΑΙ

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 1:55:50