Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


2 απαντήσεις

    Ολοκληρωμένο πρόγραμμα με Canello

    avatar
    Andre


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

     Ολοκληρωμένο πρόγραμμα με Canello Empty Ολοκληρωμένο πρόγραμμα με Canello

    Δημοσίευση  Andre Πεμ 30 Σεπ - 10:08:48

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

    THN ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ,ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝΕ Η ΜΙΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ,ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΔΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ O CANELLO ΘΑ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
    avatar
    ΓΑΤΟΥΛΗΣ


    Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

     Ολοκληρωμένο πρόγραμμα με Canello Empty Απ: Ολοκληρωμένο πρόγραμμα με Canello

    Δημοσίευση  ΓΑΤΟΥΛΗΣ Σαβ 2 Οκτ - 6:14:25

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΡΙΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? Question Question Question Question Question bounce bounce

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 16 Μάης - 23:24:32