Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


3 απαντήσεις

    Live σεμινάριο με τον Κανέλο..

    Nicola
    Nicola


    Αριθμός μηνυμάτων : 14
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2008
    Ηλικία : 40
    Τόπος : New ERA

    Live σεμινάριο με τον Κανέλο.. Empty Live σεμινάριο με τον Κανέλο..

    Δημοσίευση  Nicola Πεμ 11 Νοε - 4:14:10

    Kαλημέρα και από αυτό το πεδίο του Forum,
    Όπως και πολλά μέλη από την κοινότητα, αποφάσισα να παρακολουθήσω τα ζωντανά μαθήματα Pick up που προσφέρονται από το Forum μας…
    Για να είμαι ειλικρινής στην αρχή ήμουν επιφυλακτικός και δισταχτικός (όπως πολλοί φαντάζομαι) προς αυτά, αλλά η συμβολή του Κανέλο,με έκαναν να αντιμετωπίσω κατάματα τις ελλείψεις μου και να τις καλύψω επάξια με ταχυδακτυλουργικές ρουτίνες, ιστορίες που μου πρόσφεραν τρομερή αυτοπεποίθηση ,άνεση και άμεσα αποτελέσματα.

    Πιο Αναλυτικά συναντηθήκαμε την Παρασκευή στην Εθνική Άμυνα…
    Πήγαμε για καφέ σε ένα φιλήσυχο καφέ στην Κυρίτση …η συζήτηση μας την πρώτη ώρα επικεντρώθηκε γύρο από τα στάδια της έλξης βήμα προς βήμα και την πλήρη κατανόηση αυτών.
    Μετά ακολούθησαν οι ερωτήσεις για τους στόχους τις επιδιώξεις και της απαιτήσεις μου γύρω από το Game .
    Βάσει των απαντήσεων μου δημιουργήσαμε ένα πλάνο δράσης… γιατί κακά τα ψέματα ανοίγματα ρουτίνες μοτίβα κυκλοφορούν ελεύθερες στο Forum :pp.Το μυστικό κρύβεται στην τεχνική (τρόπο και σειρά εφαρμογής).
    Eδώ οφείλω να συγχαρώ το Κανέλο που κατάφερε να μου προσφέρει ουκ ολίγες ιστορίες αξίας προσφέροντας ένα αρκετά ελκυστικό πακέτο στο υποψήφιο στόχο .
    Μετά από 3 ώρες ατέλειωτης θεωρίας , ο Κανέλο μου πρότεινε να κάνουμε το ζέσταμα μας για να καταλήξουμε στο W.
    Από ότι έχω αντιληφθεί αυτός ο άνθρωπος δεν αφήνει καμία ευκαιρία εκμεταλλευτή .
    Άνοιξα ένα σετ 3ων με παρατήρηση…

    … κατάφερα να τις τρομάξω μιας που μπήκα δυναμικά ….όλη αυτή η ταραχή χρησίμευσε ως μετάβαση με τα σχετικά πείραγμα στις υπόλοιπες τις παρέας …έκατσα λίγα λεπτά και μετά έφυγα από το ΣΕΤ..

    Ο Γιώργος ως Παρατηρητής κατάφερε να με διορθώσει με τις σχετικές παρατηρήσεις που μου δώσανε δύναμη και πίστη για το τι θα ακολουθούσε στο W.
    Φτάνοντας στο W , ο Κανέλο μου επιφυλάζε μια έκπληξη, άνοιξε αστραπιαία ένα σετ δύων , παρόλο που αρχικά δεν έδειχναν τόσο φιλικές …πράγμα που τις κατάταζει αυτομάτως στην κατηγορία των απρόσιτων

    Όμως ο Κανέλο κατάφερε να τις κερδίσει κατά κράτος… ολοκλήρωσε την δουλειά κερδίζοντας μια έξτρα συνάντηση … Χωρίς εμένα φαντάζομαι :PPPPPP
    Στην συνεχεία έπρεπε να ανοίξω εγώ …
    Επέλεξα το ανοιχτήρι –Αν πιστεύετε ότι το φιλί είναι κέρατο… Μπλα Μπλα

    Το πρώτο μου άνοιγμα δεν ήταν τόσο καλό …Άνοιξα με ένα σετ 2 7ριων
    Αλλά ήμουν εμφανώς αγχωμένος …
    Με αποτέλεσμα να με απορρίψουν σχετικά εύκολα…
    Περίπου τα ίδια αποτελέσματα είχα στο 2ο ΣΕΤ ξεκίνησα να ανοίξω με την δήλωση
    Πως δεν υπάρχουν γυναίκες σήμερα…. παρόλο που είχα καλό vibe… τα σημάδια του άνχους ήταν εμφανής με αποτέλεσμα να με απορρίψω προτού με απορρίψουν …
    Κατά την επιστροφή μου στην βάση Κανέλο ….πήγε ο ίδιος να τις ανοίξει
    Σαφώς με συγκριτικό μειονέκτημα μιας που είχα ανοίξει εγώ πρώτος και οι κοπέλες είχαν αντιληφθεί ότι ήμασταν παρέα…
    Τα πήγε σπουδαία και κέρδισε αμέσως την συμπάθεια τους ….εκμεταλλεύτηκα την στιγμή και χώθηκα και εγώ …ο Γιώργος φρόντισε να μου ανεβάσει το επίπεδο και ξαφνικά έγινα ΘΕΟΣ στα μάτια τους.
    Τις χαιρετήσαμε φιλικά και αποχωρήσαμε με ψιλά το κεφάλι.
    Κατεβήκαμε στο Bar που υπήρχε μια ενδιαφέρουσα 3 άδα ( ένα ψιλό μελαχρινό 8,5ρι ένα αποκαλυπτικό ξανθό με χαμηλό κέντρο βάρους 7ρι και ένα υποσχόμενο μελαχρινό) , μετά από μικρή καθυστέρηση λόγω φυσικών εμπόδιων 2 άντρες ανταγωνιστές στην παρέα , άνοιξα το αποκαλυπτικό ξανθό.
    Με το που ανοίγω με το φιλί είναι κέρατο …η κοπέλα φόρεσε την πιο φυσική έκφραση πρόσωπου και προτού προλάβω να το αιτιολογήσω τον άνοιγμα ,μου απάντησε ΝΑΙΙΙ
    Οφείλω να ομολογήσω ότι με αιφνιδίασε …. συνέχισα με… το λέω γιατί ο φίλος μου θέλει να φιλήσει μια φίλη μου ….
    Απάντηση λακωνική Να το κάνει ….
    Συνέχισα Μαααααα
    Δεν με άφησε να συνεχίσω και άρχισε το ΞΕΚΟΛΕDANCE …σαν να ήθελε φίλε άσε τα λόγια και άρχισε το χούφτωμα ΧΑ ΧΑ ΧΑ
    Αλήθεια πως θα χειριζόσασταν μια τέτοια κατάσταση ΛΕΚΤΙΚΑ αγαπητά μέλη του Forum΄?
    Μη λεκτικά έμαθα ΧΑ ΧΑ
    Συνεχίζωωωωωωω
    Με ένα ακόμα άνοιγμα στο Bar barouge
    Eκεί ήταν ένα ψιλό ξανθό 9ρι με τρομερή αίσθηση του Στυλ….
    Η Παρέα είχε ένα GAY και μια μέτρια
    Μετά τις προτροπές του Κανέλο άνοιξα απευθείας το 9…άλλωστε δεν είναι περίοδος εκπτώσεων :ppp
    Ξεκίνησα με άνοιγμα ….απευθείας ρώτησε την γνώμη της φίλης της, και μου ζήτησε κάποια δευτερόλεπτα να μου απαντήσει … Ο Gay κάπου είχε χαθεί …
    Πήρα την απάντηση συνέχισα την κουβέντα για 2 λεπτά και πήγα πίσω στην βάση Κανέλο…
    Με το που καταφθάνω πίσω …. Μου λέει ο Κανέλο
    Τι κάνεις εδώ ;;;; (Ο Τύπος είναι φανταστικός)
    Και με πρότρεψε να ξανάπαω …χρησιμοποίησα την ρουτίνα που μου έμαθε στο κλαμπ και ένα τεστάκι ….
    Τα μετάφερα και ξαφνικά το ξανθό έδειχνε TΡΕΛΟΥΣ ΔΕΙΧΤΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ….
    Όλα αυτά μέχρι που εμφανίστηκε ο Gay και μου χάλασε την δουλειά , μου έδωσε να καταλάβω ότι ήταν και αυτός στο πακέτο….
    Δεν ήξερα πώς να τον κάνω πέρα και αποχώρησα ευγενικά…
    Έφυγα φανερά ικανοποιημένος με όσα κατάφερα….

    Το Σεμινάριο για τυχόν ενδιαφερόμενους είναι Φανταστική εμπιρεία το προτείνω…. Εμένα κατάφερε να με αλλάξει προς το καλύτερο την επόμενη βραδιά που βγήκα με ένα φίλο κατάφερα να πάρω 2 τηλέφωνα σε 4 ανοίγματα , καθόλου άσχημα !!!!!!
    avatar
    Canello
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 255
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2010

    Live σεμινάριο με τον Κανέλο.. Empty Απ: Live σεμινάριο με τον Κανέλο..

    Δημοσίευση  Canello Παρ 12 Νοε - 7:37:39

    Αυτή η αναφορά περιγράφει με ωραίο τρόπο τη δομή του ολοκληρωμένου προγράμματος δηλαδή
    -δομή του παιχνιδιού
    -αναλυτική θεωρία
    -στοχευμένο υλικό
    -επίδειξη απο μέρους μου της διαδικασίας
    -αξιολόγηση των ανοιγμάτων του μαθητή
    -πρακτικές συμβουλές

    Σημείωση:ο nicola είναι νέος,πετυχημένος,αυτοδημιούργητος επιχειρηματίας,ο οποίος είχε και προηγούμενα επιτυχία στις γυναίκες τόσο από κοινωνικό κύκλο όσο και από cold approach.

    Canello
    avatar
    f-16fightingfalcon
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 59
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012

    Live σεμινάριο με τον Κανέλο.. Empty Απ: Live σεμινάριο με τον Κανέλο..

    Δημοσίευση  f-16fightingfalcon Τετ 30 Μάης - 10:54:00

    με οσα εχω ακουσει πολυ θα ηθελα να γνωρισω αυτον τον κανελο , γυναικες υπαρχουν πολλες κανελος ενας... Very Happy lol!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 3:00:14