Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


2 απαντήσεις

    (Ενα ακομα) Προγραμμα με Canello

    avatar
    Doctor love


    Αριθμός μηνυμάτων : 12
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/10/2010

    (Ενα ακομα) Προγραμμα με Canello Empty (Ενα ακομα) Προγραμμα με Canello

    Δημοσίευση  Doctor love Κυρ 13 Φεβ - 1:25:13

    Χαιρετω το φορουμ! Μια ακομη αναφορα κι απο εμενα... Η 1η Ημερα ως συνηθως ειναι πιο χαλαρη, θεωρια στη καφετερια και στοχος μονο τα ανοιγματα. Η συγκεκριμενη μερα ηταν καπως ακαταλληλη, καθως εβρεχε ασταματητα και ολα δειχναν να ειναι εναντιον μας...Παρολα αυτα τα ανοιγματα γινανε στις σχετικα λιγες γυναικες που βρηκαμε στο Κολωνακι, εκεινη τη βροχερη Πεμπτη. Ειχα μαλιστα την ευκαιρια να παρω και φεησμπουκ στο τελευταιο (και καλυτερο!) σετ αλλα προτιμησα να το καψω, πιστος στην "εκπαιδευτικη" οπτικη μου...Το ανοιγμα που χρησιμοποιησα ηταν το δικης μου εμπνευσης (feel free to use it!) " Θα θελαμε μια γυναικεια γνωμη- ποτε ειναι πιο ευκολη η ζωη, αν εχει γεννηθει κανεις αντρας η γυναικα?" Τη 2η μερα πηγαμε Πανορμου (μετα το "παραδοσιακο" καφε της θεωριας) Στοχος το ολοκληρωμενο stack. Στα 2 πρωτα σετ δεν ολοκληρωσα, στο μεν πρωτο παροτι ειχα θετικοτατες αντιδρασεις με διεκοψε η ολοενα και αυξανομενη παρεα, στο δε δευτερο ηταν καπως ουδετερα τα πραγματα. (πιτσιρικες!) Παντως εμεινα και στα δυο αρκετη ωρα. Το 3ο σετ ηταν πιο επιτυχημενο παροτι δεν πειρα τηλεφωνο. Ο στοχος ενθουσιαζοταν με το παραμικρο τεστ που της εκανα, και η αλληλεπιδραση ηταν εξαιρετικη. Σε λιγο ηρθαν και 2 αντρες στη παρεα, φιλοι των κοριτσιων. Μαλλον ηταν ενας λογος που στο τελος δεν μου εδωσε τηλ. (Μπορει να ντραπηκε μπροστα τους, says Canello) Καληνυχτησαμε ευγενικα και πηγαμε αλλου. Ο Canello ανοιξε ενα σετ των τριων οπου χωθηκα σε λιγο. Και παλι ειχα καλο attraction, οπου πηρα τελικα και facebook. (δε ζητησα τηλεφωνο!) Για εμενα καπου εκει το βραδυ αρχισε να τελειωνει (κουρασμενος γαρ) Αισθανομουν ικανοποιημενος...ο Canello εκει αρχισε να ανεβαινει! Στη συνεχεια δεν ολοκληρωσα stack, εκανα μονο ανοιγματα (τρια) και το εκοβα. Ο canello με πιεζε να βγω απο τη ζωνη βολης μου με πιο τολμηρα ανοιγματα τυπου "εισαι πολυ ωραια και θελω να σε γνωρισω!" Δεν ειχα ομως ενεργεια πια να το υποστηριξω και προτιμησα το πιο ανωδυνο "τοσο ωραια κοπελα και καπνιζεις?" Ο Απολογισμος στο τελος της βραδυας ηταν θετικος. Το αστειο της βραδυας ηταν οτι ο Canello εντοπισε 2 pick up artists και παρατηρουσε και εκρινε απο μακρυα το παιχνιδι τους "πολυ το λιβανιζουν" Laughing
    avatar
    Ζυγός
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1237
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2008

    (Ενα ακομα) Προγραμμα με Canello Empty Απ: (Ενα ακομα) Προγραμμα με Canello

    Δημοσίευση  Ζυγός Δευ 5 Δεκ - 5:30:40

    alien
    Doctor love έγραψε:Χαιρετω το φορουμ! Μια ακομη αναφορα κι απο εμενα... Η 1η Ημερα ως συνηθως ειναι πιο χαλαρη, θεωρια στη καφετερια και στοχος μονο τα ανοιγματα. Η συγκεκριμενη μερα ηταν καπως ακαταλληλη, καθως εβρεχε ασταματητα και ολα δειχναν να ειναι εναντιον μας...Παρολα αυτα τα ανοιγματα γινανε στις σχετικα λιγες γυναικες που βρηκαμε στο Κολωνακι, εκεινη τη βροχερη Πεμπτη. Ειχα μαλιστα την ευκαιρια να παρω και φεησμπουκ στο τελευταιο (και καλυτερο!) σετ αλλα προτιμησα να το καψω, πιστος στην "εκπαιδευτικη" οπτικη μου...Το ανοιγμα που χρησιμοποιησα ηταν το δικης μου εμπνευσης (feel free to use it!) " Θα θελαμε μια γυναικεια γνωμη- ποτε ειναι πιο ευκολη η ζωη, αν εχει γεννηθει κανεις αντρας η γυναικα?" Τη 2η μερα πηγαμε Πανορμου (μετα το "παραδοσιακο" καφε της θεωριας) Στοχος το ολοκληρωμενο stack. Στα 2 πρωτα σετ δεν ολοκληρωσα, στο μεν πρωτο παροτι ειχα θετικοτατες αντιδρασεις με διεκοψε η ολοενα και αυξανομενη παρεα, στο δε δευτερο ηταν καπως ουδετερα τα πραγματα. (πιτσιρικες!) Παντως εμεινα και στα δυο αρκετη ωρα. Το 3ο σετ ηταν πιο επιτυχημενο παροτι δεν πειρα τηλεφωνο. Ο στοχος ενθουσιαζοταν με το παραμικρο τεστ που της εκανα, και η αλληλεπιδραση ηταν εξαιρετικη. Σε λιγο ηρθαν και 2 αντρες στη παρεα, φιλοι των κοριτσιων. Μαλλον ηταν ενας λογος που στο τελος δεν μου εδωσε τηλ. (Μπορει να ντραπηκε μπροστα τους, says Canello) Καληνυχτησαμε ευγενικα και πηγαμε αλλου. Ο Canello ανοιξε ενα σετ των τριων οπου χωθηκα σε λιγο. Και παλι ειχα καλο attraction, οπου πηρα τελικα και facebook. (δε ζητησα τηλεφωνο!) Για εμενα καπου εκει το βραδυ αρχισε να τελειωνει (κουρασμενος γαρ) Αισθανομουν ικανοποιημενος...ο Canello εκει αρχισε να ανεβαινει! Στη συνεχεια δεν ολοκληρωσα stack, εκανα μονο ανοιγματα (τρια) και το εκοβα. Ο canello με πιεζε να βγω απο τη ζωνη βολης μου με πιο τολμηρα ανοιγματα τυπου "εισαι πολυ ωραια και θελω να σε γνωρισω!" Δεν ειχα ομως ενεργεια πια να το υποστηριξω και προτιμησα το πιο ανωδυνο "τοσο ωραια κοπελα και καπνιζεις?" Ο Απολογισμος στο τελος της βραδυας ηταν θετικος. Το αστειο της βραδυας ηταν οτι ο Canello εντοπισε 2 pick up artists και παρατηρουσε και εκρινε απο μακρυα το παιχνιδι τους "πολυ το λιβανιζουν" Laughing

    Ενδιαφέρον κείμενο.
    Η αλήθεια πάντως είναι πως ανταποκρίνεται στις ανάγκες και τους στόχους του φόρουμ.

    Φίλε μου σ' ευχαριστούμε που μας ενημέρωσες.. Αρκεί που πέρασες εσύ καλά.

    Και πάντα επιτυχίες.

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 16 Μάης - 23:41:46