Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


+15
forvantas
maskie
kagohn
anekos
Tolis Juventus
elsint
Otto
poutingas
kostas18
giorgos23
Venusian Guy_Pua
Alain_Prost
twilight
Redline
Oconnor
19 απαντήσεις

    Σεμιναριο με τον Redline

    avatar
    Oconnor


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2013

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Oconnor Δευ 14 Οκτ - 12:06:21

    Καλησπερα σε ολους. Ξερω αργησα να γραψω αλλά δικαιολογημενα γιατί προετοιμαζομουνα για την εξεταστικη.Στις 30/8/13 παρακολουθησα τις δυο ενοτητες της μεθοδου 'Μυστηριο' ( mystery method ) με τον Redloine Α1 (opening) και Α2 (female to male interest) μαζί με αλλά 4 ατομα.

    Το μαθημα εγινε σε ειδικη αιθουσα σεμιναριων οπου περιλαμβανε προτζεκτορα και white board. O sotosredline24 μας διαβαζε αποσπασματα απο το βιβλιο της μεθοδου και μας εξηγουσε το νοημα του καθενως βημα προς βημα.

    Στο σταδιο Α2 ο redline μας εμαθε την θεωρια του group και πως να κερδιζουμε την κοινωνικη αποδοχη της παρεας του στοχου μας,περνοντας τις ενδειξεις ενδιαφεροντως απο τον στοχο. Μας εξηγησε αναλυτικα τον τροπο των προσβλημεντων και τον τροπο με τον οποιο πρεπει να τα χρησιμοποιουμε, εξηγωντας και, σχηματιζοντας τα στο white board κάνοντας τα πιο κατανοητα και ευχαριστα. Ακομη, μας εδειξε πως να κοβουμε δυσαρεστα θεματα συζητησης και πως να τα αντικαθιστουμε με νεα, ωστε η κοπελα να εχει μια θετικη διάθεση και εντύπωση για μας.

    Μετά στο τέλος ο redline μας πήγε σε μια καφετερια οπου μας εδειξε παραστατικα σε πράξη πώς να χρησιμοποιησουμε αυτές τις γνώσεις. Ανοιξε ένα 2πλο mix set και αφοπλισε με επιτυχια τον γκόμενο της κοπέλας.Επειτα μας είπε ότι τώρα είναι η σειρά σας και οποίος ενιωθε ότι μπορούσε εφτιαχνε ανοίγματα.

    Τις προαλλες με το που τελιωσε η εξεταστικη αποφασισα να μπω ενεργα στο παιχνιδι και να κανω χρηση ολων οσων εχω μαθει. Αρχικα τα εφαρμοσα σε γνωστες μου για να δω ποσο αποτελεσματικα ειναι ολα αυτα και ενιωθα σαν να γινονται ολα τοσο γρηγορα κερδιζωντας αμεσως τη συμπαθεια των γυναικων και της παρεας πράγμα το οποίο δεν ειχα πριν. Την επομενη φορα θα τα χρησιμοποιησω στο πεδιο. Redline σε ευχαριστω!!!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Δευ 14 Οκτ - 12:44:17

    Σε ευχαριστω φιλε μου.Χαχαχα!!!
    Το θυμαμαι αυτο το διπλο.Οταν εκανα το foto opener ενα open απλο για εναν αρχαριο σε σχεση με τα υπολοιπα, ερχεται ο δικος της ενα ντερεκι 1.90 υψος κοιτωντας με με αχτι. Ηρθε καθισε και μετα τον αφοπλισα κανοντας το μωρο neg και αυτος γελασε και τον εκανα be friend...Στη συνεχεια εμαθα πως ηταν ζευγαρι και αποχωρησα ευγενικα...Να θυμασαι οτι και να κανεις πρεπει να το διασκεδαζεις αν δε το διασκεδαζεις δεν ειναι ελξη.Η διασκεδαση ειναι μεταδοτικη.Οταν διασκεδαζεις εσυ διασκεδαζουν ολοι γυρω σου....
    avatar
    twilight


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  twilight Κυρ 20 Οκτ - 7:06:50

    O Oconnor με καλυψε πλήρως δεν χρειαζεται να συμπληρωσω κατι παραπανω νομίζω.

    Έμεινα και γω απόλυτα ευχαριστημενος από τις επιδόσεις του ως δάσκαλος και επειτα τα εφαρμοσα στην πραξη.

    Έχω και ολοκληρωμενη σχέση με μια υπέροχη κοπελα, ειμαστε σχεδόν 2 μηνες μαζι.

    Η αρχη είναι το ήμιση του παντώς κοινως το να ξεπεράσει κα΄ποιος τις φοβίες που έχει αποκτήσει το ανδρικό φύλο και να πάρει τα ηνία στα χέρια του. Ο "Redline" με βοήθησε πολύ σε αυτό.

    Αυτά από μένα.
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Κυρ 20 Οκτ - 7:57:12

    Ωραιος φιλε μου, απεκτησες επιτελους αυτο που ηθελες.Το κερδισες με την αξια σου twilight.Κοπιασες και τωρα απολαμβανεις τους καρπους της δουλειας σου,Χαιρομαι που η ζωη σου επιτελους καλυτερευει...Παντα τετοια ευχομαι!!!
    avatar
    Alain_Prost


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Alain_Prost Τετ 6 Νοε - 8:17:00

    Κι εγώ παρακολούθησα το σεμινάριο και ήταν άκρως διαφωτιστικό.Μου άνοιξε καινούριους ορίζοντες.Σ'ευχαριστώ πολύ Σώτο.Keep up the good work!!!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Τετ 6 Νοε - 18:08:07

    Ευχαριστώ φίλε μου.Μια νέα ζωή αρχίζει για σένα. Οτι χρειαστείς εμείς εδώ είμαστε...
    avatar
    Venusian Guy_Pua


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Venusian Guy_Pua Πεμ 19 Δεκ - 14:50:13

    Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Redline...μου έδειξε και μου εξήγησε την αληθινή οδό της επιτυχίας!Βήμα βήμα κάθε φορα διορθώνοντας τα λάθη μου...με βελτίωσε πραγματικά!Πλέον έχω αλλάξει τρόπο σκέψης και πέρα από το game που κάνουμε αλλάζεις και σαν άνθρωπος...γίνεσαι Alpha παντού!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Πεμ 19 Δεκ - 15:08:17

    Ευχαριστώ πολύ αγορι μου.Η ευτυχία και η επιτυχία είναι δικαίωμα όλων μας...Μια νέα ζωή αρχίζει για σένα!!!
    avatar
    giorgos23


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  giorgos23 Κυρ 22 Δεκ - 13:30:48

    Καλησπερα σε ολο το φορουμ και απο εμενα!Σε μια επαφη(διαδυκτιακη)που ειχα με τον Sotosredeline24 μου εκανε μια εισαγωγη και μου εδωσε μια πρωτη γευση στο να καταλαβω τι περιπου παιζει με την Ελξη και την ΜΜ.Οι συμβουλες του μου φανηκαν χρησιμες,και αρχισα να βλεπω και στην πραξη,εστω και σε αρχικο σταδιο,θετικες αντιδρασεις απο την πλευρα των γυναικων.Στο μελλον σκεφτομαι να παρακολουθησω και καποιο απο τα σεμιναρια του...
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Δευ 23 Δεκ - 13:51:05

    Χαιρομαι που επιασαν τοπο αγορι αυτα που ειπα.Η MM πιανει αρκει να εχει θεληση καποιος να προσπαθει...Ακολουθα το προγραμμα των αρχαριων και ειμαι σιγουρος οτι θα απολαυσεις τους καρπους των προσπαθειων σου...
    avatar
    kostas18


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  kostas18 Δευ 23 Δεκ - 14:23:12

    Τα συγχαρητήρια μου στον Redline!  Συνέχισε έτσι!

    Πραγματικά,  αγαπάει αυτό που κάνει και το κάνει με μεράκι και ευχαρίστηση!
    Όσο αναφορά το Σεμινάριο τώρα...

    Έγινε σε ειδική αίθουσα σεμιναρίων όπου περιλάμβανε προτζέκτορα και white board, όπως είχε προαναφερθεί.

    Υπήρχε λεπτομερής επεξήγηση σε οτι δεν καταλαβαίναμε,τόσο στο θεωρητικό όσο και στο πρακτικό κομμάτι του σεμιναρίου,

    έτσι έκανε το μάθημα κατανοητό.

    Μας ανέλυσε και μας εξήγησε σχετικά με Mystery Method.

    Το μάθημα ήταν ευχάριστο και από όλα αυτά είχα να εισπράξω πολλά θετικά πράγματα.

    Καλή Συνέχεια!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Τετ 25 Δεκ - 12:00:38

    Ευχαριστω αγορι μου...Προσπαθω παντα το καλυτερο για τους συμμετεχοντες.Οι αντρες πρεπει να μαθουν οτι ειναι ανωτεροι απο τις γυναικες και οτι οι γυναικες δεν ειναι τιποτα αλλο παρα μονο ανθρωποι που εχουν και αυτες τις αδυναμιες τους οσο καλα και αν τις κρυβουν...
    avatar
    poutingas


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2011

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Σεμιναριο με τον sotosredline24

    Δημοσίευση  poutingas Δευ 20 Ιαν - 2:54:33

    Γεια σας ειμαι ο Γιαννης και παρακολουθησα το σεμιναριο με τον Redline στη Θεσσαλονικη με το ξεκινημα της νεας χρονιας.
    Καναμε θεωρια σε mystery method,ατακες,ερωτησεις και ασκησεις.
    επισεις βγηκαμε εξω και καναμε καποια ανοιγματα,πιασαμε κουβετα σε μερικες κοπελες ετσι ωστε να μαθουμε να περναμε απο τη θεωρια στην πραξη.
    Ο Σωτος μας εστειλε και υλικο για να μελετισουμε,οποτε τωρα νομιζω πως ηρθε η ωρα να παρω πιο σοβαρα το παιχνιδι και να εχω τις επιτυχιες που θελω!
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Δευ 20 Ιαν - 4:12:02

    Very Happy Very Happy Very Happy.Ακομα θυμαμαι φιλε τις πιστσιρικες που πηγανε επανω να βαφτουν για παρτυ μας και μας ρωτουσαν αν εχουμε κοπελες. Ενα τονο make up η καθε μια. Επισης το neg για τα ματια ητανε φανταστικο που εκανες. Μετατοπησες την αξια σου 180 μοιρες υπερ σου.Θα ξαναβγουμε μεσοβδομαδα...
    Otto
    Otto


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2011
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Sotosredline24 σεμινάριο

    Δημοσίευση  Otto Τρι 25 Φεβ - 14:37:38

    Πριν λίγες μέρες παρακολούθησα το σεμινάριο του Redline για τη μέθοδο του mystery.

    Σίγουρα είναι άλλο πράγμα να διαβάζεις κάτι από ενα βιβλίο και άλλο να συζητάς με κάποιον που έχει κάνει πράξη αυτά που λέει και έχει και την σχετική εμπειρία.

    Οι εντυπώσεις μου είναι οι καλύτερες, όχι μόνο για τις τεχνικές και τις πληροφορίες που πήρα αλλά κυρίως γιατί ήρθα σε επαφή με κάποιον που νομίζω ότι κατέχει το θέμα και έχει τη διάθεση και την ικανότητα να το μεταδώσει.

    Είχα επίσης την ευκαιρία να δω και αρκετή δράση. Δεν ξέρω αν είναι η μέθοδος ή αν είναι ο sotosredline24 (αν και το ένα δεν αποκλείει το άλλο!!). Πάντως ό,τι κι αν είναι δουλεύει!!  Wink
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Τρι 25 Φεβ - 15:01:56

    Σε ευχαριστώ πολύ αγόρι!!!Το παν είναι να το διασκεδάζεις.Η ΜΜ θα δουλεψει μονο αν πιστεψεις σε σενα...Να ξερεις οτι ο δρομος θα ειναι μακρυς και δυσκολος στην αρχη αλλα με λιγη υπομονη και επιμονη οι επιτυχιες σου θα ερχονται η μια μετα την αλλη.Very Happy 
    elsint
    elsint
    Mέλος
    Mέλος


    Αριθμός μηνυμάτων : 599
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2011
    Τόπος : αθηνα

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  elsint Δευ 5 Μάης - 11:14:30

    μαλλον ο συνδυασμος
    την μεθοδο δεν την εχω και πολυ σε εκτιμηση (αλλα πιστευω λειτουργει αποτι βλεπω)
    αλλα τον σοτο ναι αν και δεν τον εχω δει ακομη σε δραση
    avatar
    Tolis Juventus


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2014

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Tolis Juventus Παρ 13 Ιουν - 16:52:58

    Γειά σας κι από μένα, ήθελα να πω 2 λόγια για τον Redline, που παρακολούθησα ένα σεμινάριό του και μου μου φάνηκε εξαιρετικό. Το σεμινάριο μου φάνηκε πολύ διδακτικό, πλούσιο σε ύλη, και έμαθα πράγματα που ούτε καν ήξερα ότι υπάρχουν και πιστεύω δεν θα τα είχα σκεφτεί ποτέ μόνος μου. Αναλύσαμε το κάθε κομμάτι του παιχνιδιού μεμονωμένα και διεξοδικά και έμαθα να αποφεύγω τα λάθη και τις παγίδες που μπορεί να συναντήσει ο παίκτης κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού του. Έπειτα ο Redline μου έδωσε κάποιες ασκήσεις ώστε να μου ανέβει η αυτοπεποίθηση, μου έμαθε να είμαι το βραβείο για τις γυναίκες, μου διόρθωσε την στάση του σώματος, τον τόνο της φωνής και την έκφραση που πρέπει να έχει ο παίκτης για να παραδίδει όσο το δυνατόν καλύτερα το άνοιγμά του. Στη συνέχεια εφοδιάστηκα με ρουτίνες και τεχνικές για να δημιουργώ έλξη, στην συνέχεια συμπάθεια (Rapport), συναισθηματική σύνδεση, διέγερση και τέλος πώς να μειώνω την αντίσταση της τελευταίας στιγμής στην γυναίκα.
    Έπειτα έκανα και το 1ο μου Phone Close. Όποιος έχει πραγματικά ανάγκη να βελτιώσει τον εαυτό του στην προσέγγιση των γυναικών, τον συνιστώ ανεπιφύλακτα.
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Σαβ 14 Ιουν - 16:47:48

    Σε ευχαριστω αγόρι μου.Πολύ χαιρομαι που αρχίζεις και μπαινεις στο νόημα του παιχνιδιου και συγχαρητηρια για το phone close. Το θεμα ειναι να καταλαβουμε ολοι μας οτι το παιχνιδι δε θέλει κόπο θέλει πάνω απο ολα τροπο. Οι γυναικες ειναι πλάσματα που ζουνε αποκλειστικα το συναισθημα τους. Μιλα στο συναισθημα τους και θα τις έχεις γαντζωμένες πανω σου.Όπως λεει και ο Ρος Τζεφρις ''Ένας ηλιθιος ασχολειται με το τι σκέφτεται μια γυναικα, αλλα ένας εξυπνος ασχολειται με αυτο στο οποιο ανταποκρίνεται''.Κeep Calm and good work!!!
    avatar
    anekos


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2014

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  anekos Τρι 17 Ιουν - 15:26:04

    καλησπέρα σας.κατ αρχήν θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Redline Για το πολύ καλό κ εποικοδομητικό σεμινάριο που κάναμε.δε πίστευα ποτέ ότι θα υπήρχε άνθρωπος όπου θα μου εξηγούσε τόσο αναλυτικά αυτή την επιστημη.βήμα προς βήμα εφαρμόσαμε τις τεχνικές που μου έδειξε.πραγματικά μου άνοιξε τα μάτια.από το άνοιγμα μέχρι και το κλείσιμο.σε όσες γνωριμίες έχω κάνει μέχρι στιγμής πάντα άνοιγα κουβέντα με κάτι σχετικό με το περιβάλλον.ποτέ δε Ρωτούσα πράγματα που αφορούσαν την προσωπική τους ζωή.τα περνούσα όλα μέσα από πλαίσια.φρόντιζα να κάνω παντα negs Και να αλλάζω συνεχώς θέματα προς συζήτηση ώστε να μην βαριέται.προσπαθούσα να είμαι χαλαρός αν και δεν έβγαινε πάντα αυτό ειδικά τον πρώτο καιρό που μου έλειπε η εξάσκηση.και πάντα μα πάντα έκανα κλείσιμο με τηλέφωνο.δεν είχα να χάσω κάτι.τις περισσότερες φορές είχα άγχος το οποίο έφυγε κατά την διάρκεια των συνεχόμενων προσεγγίσεων αλλά αυτό που θέλω να τονίσω είναι να Μην εγκαταλείπεται ποτέ το παιχνίδι.ακόμα κι αν δε πάρετε αριθμό θα γυρίσετε στο σπίτι σας με ψηλά το κεφάλι.και πάλι θα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ τον Redline
    Redline
    Redline
    Συντονιστής
    Συντονιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 604
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  Redline Τετ 18 Ιουν - 10:35:22

    Μπραβο φιλε μου.Πολυ χαιρομαι που τελικα αρχισες να αλαμβανεις πρωτοβουλιες και να μεταμορφωνεις τη ζωη σου προς το καλυτερο.Οι κοινωνικες δυναμικες δεν ειναι τιποτα δύσκολο.Αν καποιος θέλει να αλλαξει κάνει τα παντα γιανα το καταφερει. Και εσυ το πετυχες μπραβο σου συνεχισε ετσι...Θα ειμαστε σε επαφη...
    avatar
    kagohn


    Αριθμός μηνυμάτων : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Σεμιναριο με Redline!!!

    Δημοσίευση  kagohn Παρ 6 Φεβ - 12:11:50

    Καλησπέρα, είμαι ο kagohn και το περασμένο καλοκαίρι παρακολούθησα online σεμινάριο με εισηγητή τον Redline μέσω Skype.
    Λόγω φόρτου εργασίας, τώρα πρόσφατα άρχισα να μελετώ τις βασικές αρχές του σεμιναρίου που στηρίζονταν πάνω στην Mystery Method.
    Το σεμινάριο αποτελούνταν από δύο μέρη:

    Το εσωτερικό παιχνίδι και το εξωτερικό παιχνίδι.


    Στο εσωτερικό παιχνίδι έκανα ασκήσεις οι οποίες με βοήθησαν να κατανοήσω και θα πρέπει να κάνω για να είμαι ευτυχισμένος στη ζωή μου και με τις γυναίκες γενικότερα (στόχους, αλλαγή περιορισμένων πεποιθήσεων και αντικατάσταση με ενδυναμωτικών, τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει ένας pua κτλ κτλ).


    Στο εξωτερικό παιχνίδι, έμαθα να αποφεύγω τα λάθη τα οποία κάνουν οι περισσότεροι άνδρες, διόρθωσα το στυλ μου και τη γλώσσα του σώματος μου ώστε να μεταφέρω την αξία μου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στη γυναίκα, βελτίωσα την παράδοσή του λόγου μου, έμαθα να διασκεδάζω και να περνάω καλά ανεξαρτήτως από το αποτέλεσμα.
    Ένα έχω να πω: Για πρώτη φορά στις αλληλεπιδράσεις μου με τις γυναίκες πρώτη φορά πήρα τηλέφωνο από γυναίκα, χωρίς να το ζητήσω. Μου το έδωσε μόνη της!!!

    Πραγματικά θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Redline γιατί μου έδωσε τα εφόδια να αλλάξω τη ζωή μου προς το καλύτερο...
    avatar
    maskie


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2015

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  maskie Παρ 6 Φεβ - 13:55:00

    Καλησπέρα. Είμαι ο maskie και πριν από δύο εβδομάδες έχω παρακολουθήσει online σεμινάριο με τον Redline. Σιγά σιγά άρχισα να ανοίγω και μέχρι τώρα έχω κάνει έξι προσεγγίσεις. Τις πέντε πρώτες τις έχω κάψει λόγω του ότι ήμουν under construction και έκανα κάποια λάθη και κόλλησα. Ο Redline με κατεύθυνε συνεχώς με συμβουλές διορθώνοντας τα λάθη μου με αποτέλεσμα να έχω στο 6ο interaction επιτυχία. Παρακαλώ απολαύστε το παιχνίδι μου:

    https://elksi.catsboard.com/t1953-topic

    avatar
    forvantas


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2015

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  forvantas Παρ 27 Φεβ - 13:36:34

    Καλησπέρα, ονομάζομαι Δημήτρης και έκανα το διαδικτυακό σεμινάριο της έλξης με τον Redline. Ήθελα να δηλώσω ότι είμαι αρχάριος σε αυτόν τον τομέα και δεν έχω διαβάσει κανένα σχετικό βιβλίο. Το σεμινάριο ήτανε πολύ διαφωτιστικό, μου έδωσε μια νέα κατεύθυνση για το πώς να γνωρίζω γυναίκες ανά πάσα στιγμή και οπουδήποτε, να δημιουργώ έλξη, να έχω κάποια στάνταρ τα οποία αναζητώ σε μια γυναίκα, να χτίζω rapport και σύνδεση.

    Το κλίμα ήταν ζεστό, φιλικό, άνετο και γεμάτο χαβαλέ. Επίσης το θετικό ήταν ότι επειδή χρειάστηκε περαιτέρω διάλογος για την επίλυση αποριών ξεπεράσαμε κατά πολύ τις ώρες που αναγράφονταν στην ανακοίνωσή τους σεμιναρίου.

    Χαίρομαι πολύ που έκανα το σεμινάριο και με κάθε ευκαιρία θα παρακολουθήσω και άλλο σεμινάριο.
    avatar
    billakos


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2015

    Σεμιναριο με τον Redline Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  billakos Δευ 9 Μαρ - 14:20:33

    Καλησπέρα σας είμαι ο Βασίλης και πριν από 3 μέρες έχω παρακολουθήσει το online σεμινάριo με τον Redline. Πρώτον και κύριον το σεμινάριο μου άλλαξε πολλά δεδομένα.

    Έβαλε σε τάξεις τις σκέψεις μου και με έβαλε στο νόημα στο πώς να φλερτάρω με τις γυναίκες. Αυτό που μου άρεσε περισσότερο είναι ότι δεν ήξερα πώς γενικά η αδιαφορία και οι αποκλεισμοί (disqualifiers) δημιουργούσαν έλξη σε μια γυναίκα.

    Επίσης εκτός από αυτό τη δημιουργία έλξης δηλαδή, έμαθα εργαλεία και τεχνικές για το πώς να κλιμακώνομαι στην συζήτηση και να μιλάω στα συναισθήματα της γυναίκας.

    Το σεμινάριο περιείχε διαλόγους από κάθε τομέα του παιχνιδιού, δίνοντας έτσι περισσότερο κατανόηση σε ένα αρχάριο σαν και μένα που μέχρι πρότινος δεν είχα ιδέα από αυτά τα πράγματα.

    Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ευχαριστημένος και πλέον έχω γερές βάσεις και ψυχολογία για να κάνω μια καινούργια αρχή.

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 3:00:01