Έλξη.



Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Έλξη.

Έλξη.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Έλξη.

Καλωσήρθες στο φόρουμ της Έλξης ! Οι απόψεις των μελών του φόρουμ είναι προσωπικές. Είσαι ο μόνος υπεύθυνος για την σωστή ή λανθασμένη χρήση των πληροφοριών που δημοσιεύονται. Επίσης, για να είσαι εδώ, πρέπει να είσαι ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ.


+15
forvantas
maskie
kagohn
anekos
Tolis Juventus
elsint
Otto
poutingas
kostas18
giorgos23
Venusian Guy_Pua
Alain_Prost
twilight
Redline
Oconnor
19 απαντήσεις

    Σεμιναριο με τον Redline

    avatar
    nib87


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2015

    Σεμιναριο με τον Redline - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  nib87 Τρι 24 Μαρ - 5:31:39

    Καλησπέρα στην κοινοτητα! θελω και εγω να μοιραστω τις σκεψεις μου μετα το σεμιναριο με το redline!πολυ καλα δομημενο και στιβαρο σεμιναριο που σου ξεδιαλυνει αποριες σχετικα με τη μεθοδο!πρακτικα παραδειγματα στα δυσκολα σημεια!εννοειται θελει πρακτικη εξασκηση για να μαθεις!πολυ καλη δουλεια σωτο!αναμενουμε και αλλα σεμιναρια!
    avatar
    sakitee


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/10/2014
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Καβαλα

    Σεμιναριο με τον Redline - Σελίδα 2 Empty Σεμιναριο με τον redline

    Δημοσίευση  sakitee Κυρ 17 Μάης - 14:31:06

    Καλησπέρα σε όλους , είχα την εμπειρία να παρακολουθήσω  το on line σεμινάριο με η εισηγητή τον redline το προηγούμενο Σάββατο 9 Μαΐου . Το σεμινάριο ήταν άκρος κατατοπιστικό , απλοποιημένο σε πάρα πολλά σημεία παραστατικό , κατι που θεωρώ ότι χρειάζεται και χορταστικό σχετικά με την ύλη του .

    Το βασικό για μένα είναι ότι μου απαντήθηκαν πολλά ερωτήματα σχετικά με τη μέθοδο , καθώς έχω σχεδόν διαβάσει (όχι μια φορά μόνο ) εδώ και έναν χρόνο όλα τα βιβλία της έλξης και όπως φαντάζομαι οι περισσότεροι έχω δει τρομερές αλλαγές στο πεδίο με τις γυναίκες , με το πως ήμουν , το πως συμπεριφερόμουν και πως είμαι και συμπεριφέρομαι τώρα !

    Στο σεμινάριο μου απαντήθηκαν πολλά ερωτήματα καθώς καλό είναι να  διαβάσεις , να εφαρμόσεις  και να εμπλουτίσεις τις γνώσεις σου για πράματα που μόνος σου ... όσο , μα όσο ... και να το χεις που λένε δε φτάνει ,  αλλά και θέλεις το  κάτι παραπάνω για να ξεδιαλύνεις πολλά κενά που με είχαν μπερδέψει κάπως διαβάζοντας τα . Ήταν ευχάριστη εμπειρία για μένα γιατί έμαθα αρκετά παραπάνω και μπόρεσα να καταλάβω αρκετά πράματα συνομιλώντας με τον κατατοπιστικό Redline .

    ΠΑΡΟΤΡΥΝΩ για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν ένα από τα ζωντανά σεμινάρια για οικονομικούς λόγος (καταραμένο χρήμα είσαι αναγκαίο είσαι και ωραίο  )η λόγο μεγάλης απόστασης και χρόνου, να το κάνουν με ένα on line σεμινάριο και δεν θα το μετανιώσουν, καθώς και το κόστος αυτό , δεν είναι κάτι το εξωπραγματικό και η πληροφορία είναι αρκετή και σχετικά απλή αν έχεις ασχοληθεί λίγο όπως προ είπα.  Στα + επιπλέων βάζω τα 2 βιβλία της έλξης + το inner game  και φουλ πρόσβαση στο φορουμ . Ευχαριστώ τον Redline για τον ζήλο και τη μεταδοτικότητα του , μπράβο στην έλξη για αυτό το εγχείρημα . Ραντεβού στα καλύτερα στέκια με παιχνίδι , με πολλά κατεβασμένα βρακάκια και ότι προκύψει , καλό καλοκαίρι !!!
    avatar
    gelogo2007


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2012
    Ηλικία : 57
    Τόπος : rodos

    Σεμιναριο με τον Redline - Σελίδα 2 Empty Απ: Σεμιναριο με τον Redline

    Δημοσίευση  gelogo2007 Παρ 29 Μάης - 0:36:01

    Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω τον Redline...μου έδειξε και μου εξήγησε την αληθινή οδό της επιτυχίας!Βήμα βήμα κάθε φορα διορθώνοντας τα λάθη μου...με βελτίωσε πραγματικά!Πλέον έχω αλλάξει τρόπο σκέψης και πέρα από το game που κάνουμε αλλάζεις και σαν άνθρωπος !!!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης - 4:20:23